FIFA 16 origin jak odzyskać?

Witam

Jak odzyskać Fife 16 z zapomnianego konta origin ?

Grę kupiłem w listopadzie w 2015r i aktywowałem ją na jakimś koncie origin. Tylko zapomniałem na jakim to aktywowałem, mam 1 konto na którym mam kilka org. gier ale nie ma na nim fify 16. Nie mogę sobie przypomnieć na jakim koncie ją zaktywowałem, PS. miałem 2 formaty przymusowe do tego czasu. Aktywować się też nie da na tym drugim koncie. W grę grałem może 2 tyg i przestałem, brak czasu a teraz chciałbym pograć bo szkoda żeby 150zł leżało w szufladzie. Jak to odzyskać ? Grę kupiłem w sklepie, paragon, pudelko płyta, klucz jest. Udało się zalogowac na drugie konto ale nie ma na nim mojej fify 16

Aktywować 2 raz się nie da bo pisze że klucz jest zużyty

Da się jakoś dostać nowy klucz po podaniu starego lub nr ID pudełka ?

Pozdrawiam i proszę o pomoc

Zaloguj się na konto Origin(działające), wybierz “Pomoc” tam poszukaj kontaktu i opisz problem. Myślę że mając oryginalną grę ,która była uruchamiana przez Origin, nie powinno być problemów,chyba że zlikwidowałeś skrzynkę mailową użytą do utworzenia tego zapomnianego konta.

własnie coś mi się wydaje że to było jakieś całkiem stare konto i @ ;/

EA potrafi być pomocne. Musisz tylko ich przekonać, że warto. Mi RAZ pomogli. Potem zamilkli. Powodzenia ; D

Problemem to nie jest gdyż posiadasz oryginalne pudełko z kluczem do gry. Wystarczy że skontaktujesz się z EA z informacją którą podałeś wyżej. Podasz w niej dane zakupu oraz zdjęcia pudełka oraz klucza. EA może jeszcze poprosić o Twoje dane osobowe w celu weryfikacji.

Najprawdopodobniej skończy się tym że wygenerują Ci nowy kod gry, ale może być też tak że sprawa będzie do uwalenia ze względu że nie pamiętasz loginu, hasła czy maila na który tworzyłeś dodatkowe konto Origin - być może pomyślą o próbie tzw. “wyłudzenia konta”. Ale to zależy od Ciebie :wink: