Fifa 16 zacina się

Witam

Zakupiłem ostatnio FIFE 16 i zainstalowałem otóż gdy odpalam jakikolwiek meczyk, online lub ofline mam gre w okropnym SLOW MOTION, to nie  są zwykłe ścinki bo pół meczu chodzi płynnie a drugie pół jest w slow motion dosłownie . Nie da się grać absolutnie . Szkoda mi tych pieniędzy a wiem ,że na tej stronie jest dużo mądrych i znających się na tym ludzi…

PS. Grzebałem już w fifa setup i nic…

POMOCY !

 

Proszę zapoznać się z tą stroną a następnie skorzystać z przycisku Edytuj  i dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza. 

Komputer spełnia wymagania gry ?

Ram-8

Procesor- I5

Grafika - AMD RADEON GRAPHICS 7670m

Myślę ,że spokojnie

Ram - 8 Procersor -I5

 

Myślę że niekoniecznie

Co masz na myśli , Niekoniecznie ? Nie będzie chodzić , dlaczego ? Wymagania są dużo mniejsze .Jest możliwość zmiany ustawień jakiś graficznych czy coś podobnego ?

A może byś tak podał chociaż model tego procesora? Bo jak narazie to o twoim kompie wiemy tyle co nic

Intel Core I5-3317 U CPU @ 1,70 GHz

To procesor

I wszystko jasna, Fifa 16 Ci po prostu nie ujdzie.

A czego taki słaby ? Wymagany jest I3 :stuck_out_tongue:

 

Twój I5 jest niskonapięciowy

Czyli nic nie zrobię bez procesora ?

 

Przeglądnij forum fifapolonia. Problem zbyt szybkiej lub zbyt wolnej rozgrywki na laptopach jest znany. Podałbym konkretny link ale z telefonu ciężko coś znaleźć. Co do wymagań pamiętaj że dotyczą komputera stacjonarnego, nie laptopów. Tak naprawdę masz procesor na równi lub wręcz słabszy od desktopowego i3. Do Fify mimo wszystko taka konfiguracja powinna wystarczyć. 

Ok sprawdzę

Jak trochę poszukałem to nic konkretnego nie znalazłem :frowning:

Macie jeszcze jakieś rady ? :frowning:

Sprawdź ten poradnik www.pcinvasion.com/fifa-15-pc-smooth-60fps-with-amd-and-nvidia-guide

Eh i dalej nic a zrobiłem wszystko co tam pisało :frowning:

Już chyba nie ma ratunku