Fifa 16 zacina

Witam. Mam problem, otóż kupiłem sobie Fifę 16 wszystko pięknie ładnie lecz okazało się że są straszne lagi. Komputer spełnia wszystkie wymagania, wyłączałem antywirusa, ustawiałem wszystko na najniższe zrobiłem format obu dysków, reinstall gry robiłem chyba z 5 razy i nic nie pomaga. Ma ktoś może jakiś pomysł jak to naprawić?

Sprawdź wymagania sprzętowe/systemowe:

Sprawdź uruchomienie gry w innym trybie zgodności.

Zainstalowane łatki/patche poprawiające działanie gry ?

Wpierw podaj specyfikację komputera :slight_smile:

Patche wszystkie zainstalowane łatek żadnych nie instalowałem. W zgodności jest problem bo jest tylko Vista i 2008 a ja mam Windowsa 7.

Specyfikacje:

http://ifotos.pl/z/shxsqxr

Dodam jeszcze że zamierzam dokupić sobie 4 gb ramu. Zapewne ram zamówię już jutro.

Masz 4gb ram,procesor 2,8 i jeszcze się dziwisz ? To prawda,że EA zmniejszyła wymagania patrząc na poprzednią wersję, ale bez przesady.Jeśli masz włączoną synchronizacje pionową, to wyłącz.Ja na moim PC,trochę lepszym od Twojego, również mam ‘‘lagi’’,lecz da się na nich normalnie grać.

Pragnę zauważyć że jest to 2.8 razy 2 czyli wszystko ok. Tylko tego ramu brakuje ale fifa i tak powinna lepiej chodzic na najmniejszych wymaganiach

 

W tych czasach to nie jest wszystko OK :slight_smile: Taki procesor starczy Ci na FIFE 14 conajmniej.Z FIFĄ 15 ogólnie jest problem,że jest słabo zoptymalizowana.Jedyne co Ci mogę polecić to na czas grania włączyć Razer Booster ( sam używam,kilka FPS przez to zyskuję ), oraz zaktualizować sterowniki do karty.

Pragnę zauważyć, że taktowanie procesora to nie wszystko - porównaj sobie wydajność między twoim procesorem a tym podanym w wymaganiach minimalnych.

Ok. Nie wiedzialem. A dokupienie ramu pomoze? Tego programu napewno uzyje.

Moim zdaniem nie, ale poczekaj jeszcze na opinie innych użytkowników.

A możecie poradzić jaki procek powinien dac rade?

 

Np. te wymienione w wymaganiach zalecanych (albo mocniejsze).

To ok. ile złotych powinienem przygotować na taką jak jest w zalecanych żeby nie przepłacić

 

Pytasz poważnie? Wejdź na np. Ceneo i sprawdź ceny.

Minimum samodzielności.