Fifa 17 lagi pomimo dobrej specyfikacji PC


(HelioSek) #1

Siema, wczoraj zakupiłem Fife 17 i od samego początku mam problemy. Pierwszy mecz dobrze szedł bez lagów, zagrałem szybki mecz i po 10 minutach (meczu), dostawałem takie ostre ściny jak bym grał na mikrofali albo gorzej, za to w trybie Ultimate Team jest tak do samego początku. Co może być przyczyną? Próbowałem wiele rzeczy: aktualizacji sterowników karty graficznej dzięki programowi slimedriver (nigdy więcej bo po tym milion malware), reinstalacji gry, opcji napraw, z różnymi zgodnościami odpalać, jako Administrator, jedynie jak zmieniałem roździałkę to raz udało mi się zagrać 20 min meczu bez lagów. Macie jakieś propozycje? Chciałbym sobie pograć, ale nie da się. Za pomoc daje +


(silvver) #2

 

Napisz dokładnie , jaka to specyfikacja i system.


(HelioSek) #3

Intel Core i5 4460 3,2 GHz

GTX 960 2 GB

8 GB RAM

Win 10


(mrFreeze) #4

Nic się nie przegrzewa dysk w jakiej kondycji? Screeny z HWInfo zakładka Sensors pod obciążeniem i np. HDTune zakładka Health.

 

Słuszna decyzja :slight_smile:

 

Może przeczyść kompa ADWCleaner i MBAM.


(HelioSek) #5

Kompa czyściłem od razu po zainstalowaniu SlimDrivera MalwareBytes, Windows Defenderem, ADWClanerem ;).

 Mhm, teraz co ciekawego zauważyłem bo zapomniałem wspomnieć, że mam przejściówkę na pada od PS2 na PC i nie wiem czy to ma jakiś związek, ale jak pograłem 35 min na klawiaturze to jako tako lagów nie było, ale potem zdecydowałem się wyjść, inna sprawa to taka że to może być wina Directa? Ostatnio instalowałem Directa 10 bo potrzebowałem do jednej gry, a z tego co kojarzę obecnie powinienem mieć 12.

Screnny z HWinfo pod obciążeniem: 

https://zapodaj.net/81a41f21e2877.png.html

https://zapodaj.net/4dee7049db962.png.html

https://zapodaj.net/56c6f339401e1.png.html

Loooool! To serio była wina tej przejściówki na klawiaturze zagrałem mecz w Ultimate Team i szybki mecz bez ani jednego laga, wiecie czy to można naprawić a jeśli nie to czy nie będę miał podobnej sytuacji na padzie od PC? 


(mrFreeze) #6

Nie wiem co może mieć przejściówka do lagów ale nigdy nie mów nigdy :slight_smile: Co do temperatur to są w normie nie przejmuj się tym SYSTIN to często ma takie dziwne odczyty. Zapomniałeś jeszcze o screenie z HDTune.


(HelioSek) #7

Ogólnie powiem jedno sam się dziwie do tej pory, ale to jednak ta przejściówka na 100%, mam pada teraz od PS3/PC i Fifa działa bezbłędnie bez lagów, temat może iść do zamknięcia, dzięki za pomoc macie +.