FIFA 2002 Pomużcie>gra sie nie uruchamia

Witam.

Wiec chodzi mi o fifę 2002 włączam grę jest wszystko OK wybieram se turniej druzynę itd. a jak ma sie juz rozpoczac mecz ładuje sie potem wywala do windowsa(gra sie zamyka) ;/ wcześniej grałem w ta grę na tym kompie i było wszystko OK grałem tez w fife06.Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie i znowu jest ten błąd. Wie ktoś może o co może chodzić? Dzięki za pomoc :smiley:

:lol:

orginał?

heh tak gra jest oryginalna

Co jest? PISZCIE PLZ Nudzi mi sie a chce se pograc :slight_smile:

:lol:

oryginał :stuck_out_tongue:

jaki system? spróbuj ustawić zgodność z windows 98/me

taa…

ale konfigu kompa żeś nie podał

windowsa mam xp

ustawilem 98/me i dalej nie odpala

DomiX333 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba (także błędy ortograficzne). Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Witam ,

próbowałeś wgrać jakiegoś patha albo wgrać najnowsze sterowniki do twojego sprzętu?

spróbuj to powinno pomóc

pozdrawiam

Najnowsze sterowniki do sprzętu dla gry z 2002 roku ?

Tego lepiej nie rób bo może się tylko sytuacja pogorszyć, a na pewno nie będzie poprawy.

Ewentualnie spróbuj:

Jeżeli takowy istnieje.

BTW // Pisze się patcha*

Pobrałem patcha do gry “polisch patch” i dalej to samo :frowning: menu sie zmieniło ale dalej jak już ma sie grać wywala do windows-a