FIFA 2002 - problem z odpaleniem, Vista x64

Witam,

Serdecznie proszę wszystkich forumowiczów o pomoc w miarę możliwości. Szukałem odpowiedzi na ten temat na wielu forach i nie mogę znaleźć odpowiedzi.

Mam problem z grą FIFA2002 (nie chodzi mi o FIFA 2002 World Cup): na Viście 64x gra włącza się normalnie, tzn. wybieram drużyny i rozpoczynam mecz. Kiedy pasek się załaduje, gra wyłącza się z komunikatem, że program przestał działać. Gra jest oryginalna, z najnowszymi(?) łatkami, próbowałem szperać w zgodnościach… nic. Proszę o konkretne odpowiedzi, a nie domysły i offtopic/spam.

Pozdrawiam, Mohu. :wink:

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

No cóż, ciężko będzie ją odpalić. Podobny problem mam z Morrowindem tyle, że na Windows 7. Wchodzę do gry i po 5 minutach mnie wywala, również z podobnym komunikatem. W Twoim przypadku może to być wina właśnie Visty x64. Spróbuj się dowiedzieć czy śmiga na x86 (czyli na 32 bitowej).

W jaki sposób mam się tego dowiedzieć? :?: :x

Może ktoś ze znajomych ma Viste x86, pożycz mu Fife i niech sprawdzi. Poza tym są fora internetowe, wiem że może być trudno. Poza tym dziwi mnie, że chcesz grać w tak starą wersję Fify (wiem, że jest fajna, ale bez przesady :smiley: )

Taa, będę chodził do znajomego i grał w Fifę 2002 :d. Chciałem sobie odpalić i poprzypominać jak to było kiedyś, ci zawodnicy, te drużyny, te puchary, ta GRAFIKA! :stuck_out_tongue:

Tak czy siak, może ktoś ma jakieś inne sugestie dot. mojego problemu? :slight_smile:

… Mi chodziło, żeby sprawdzić czy gra chodzi na wersji 32 bitowej, a nie żebyś chodził i grał… Bo jeśli nie chodzi również pod wersją 32 bitową, to najprawdopodobniej na Viście tej gry nie odpalisz.

Może spróbować z crackami? :slight_smile: non-cd itp.?

EDIT: …próbowałem i to nic nie dało :oops:

EDIT2: PROSZĘ O POMOC, MOŻE COŚ INNEGO DA SIĘ WYKOMBINOWAĆ? ;(

Dodane 16.10.2009 (Pt) 22:47

Jakieś sugestie? :^o