Fifa 2003 - Jak grać przez internet?

Cześć wszystkim!

(jeśli wybrałem zły dział przepraszam i proszę o przeniesienie we właściwy)

A więc tak, zainstalowałem niedawno fife 2005 ale niestety nie działa, bo mam Windows Vista więc zainstalowałem2001 i … też nie działała. To w końcu zainstalowałem 2003 i działa. No i tak sobie gram i myślę, może bym pograł z kumplem (jest oddalony o jakieś 30 km). No i robiliśmy tak:

Uruchamiam fife (on też)-> klikam taki jakby uścisk dłoń-> Multiplayer-> i teraz co wybrać? mam do wyboru Online Matchup, Direct IP, Network, Modem. Pytania:

Modem to rozumiem że jeśli 2 komputery są podłączone do 1 modemu to można to kliknąć, tak?.

Network to o co w tym chodzi?

Online Matchup jak klikam to jest napisane że coś tam trzeba internet explorer 6.0 lub lepszy czy coś takiego, do czego to jest?

No i my kliknęliśmy Direct IP i ja wpisałem jego nazwe i jego IP a on moją nazwe i moje IP to któro pokazuje mi tam w fifie. Potem ja dałem Host a on Connect i czekamy 5-10-15 minut i nic.

No i co źle robimy? Może zamiast podawać tego IP co tam w fifie to podać to z tej strony http://www.twojip.pl

tam mi pisze moje IP i obok LAN czyli to IP co w fife pokazuje. Które IP ma kolega wpisywać w fife, to moje IP co pokazuje na stronce to 1, czy to co pokazuje obok to LAN??

Może trochę pokręciłem to, ale myślę że zrozumiecie.

Wytłumaczcie mi jak to jest. Najlepiej krok po kroku.

Pozdrawiam.

MK

Po 1 sciagnijcie hamachi obydwoje :

Mam nadzieje ze umiecie sie nim obslugiwac…jak nie to tutorial (http://www.youtube.com/watch?v=wxxgYv5eqYk)

DOWNLOAD : http://www.soft82.com/download/windows/logmein-hamachi/ jak nie dziala to ten http://www.instalki.pl/programy/downloa … amachi.php

Po 2 upewnij sie ze macie dodane fify w wyjatkach w zabezpieczeniach (panel sterowania , zabezpiecznia , centrum zabezpieczen , po lewej zapora systemu windows , zezwalaj programowi… i dodajcie fifki)

Dopiero teraz sprobojcie…

PS: i uruchomcie jako administratorzy to wazne i najlepiej ze zgodnoscia z xp