Fifa 2005 -mrygający obraz ipomocy!

Witam może wie ktoś oco chodzi ,po zainstalowaniu Fify 2005 chciał bym zagrać ,ale obrza moga i skacze ,jest przycinany od góry no i skacze ,czy może ktoś wie co to jest ?Już próbowałem zmieniać rozdzielczość gry na taką jak jest ustawiona na karcie graficznej .Proszę o pomoc jak to ewentualnie ustawić .Zgóry dziękuje i pozdrawiam Grześ :?

Przejdz do folderu FIFY 2005 i znajdz plik " locale.ini ".

Otworz go notatnikiem i sprawdz te wartości :

VIDEO=0

RESOLUTION=800x600x16

RENDER_QUALITY=2

Jeżeli masz inna rozdzielczość niż powyżej tzn. " RESOLUTION=800x600x16 " to zmień ją na swoją, a reszte zostaw bez zmian.

Myśle że to powinno pomóc w problemie :slight_smile: .

A wogule to jakie masz parametry kompa moze nie spleniasz wymagan albo stara wersja DirectX :wink:

Moja wersja kompa to :

Pentium 4 - 3,0 mh

Karta graf. GF 5200

512 DDR

Spróbuje tak zrobić ,za pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam .Jak mi się uda to dam znać .Jeszcze raz dziękuje Grześ

Też tak mam. Ja stosuje tego sposobu:

Gdy zacznie mrygać naciskam klawisz Windows (niedaleko Spacji). Pozniej naciskam na Przywróć i działa bez mrygania :slight_smile:

oki tylko teraz nie wiem jak mam otworzyć ten plik notatnikiem ?nie moge znależć takiej opcji ?Jak to zrobić bo próbowałem i niewiem jak ??

Prawoklik na pliku i Otwórz za pomocą i z listy wybierasz Notatnik (działa pod Win XP}

oki dzięki ,za rade .Pozdrawiam