Fifa 2006

sproboj reinstal gry

Działa ;] Fajnie sie gra :slight_smile: Jeszcze nie trafiłem na rzuty wolne, ale zapewne trafie :slight_smile: Miło sie gra :slight_smile: Ale PES4 nie przebije :slight_smile: Oby dwie gry są fajne :slight_smile: I każda ma to “coś” :slight_smile:

Kopiuję swoją ocenę z innego forum:

Z ciekawości ściągnąłem, zainstalowałem i… nieco się zawiodłem.

Menusy klimatyczne, wybrałem team i… hm, Barcelona gra w czerwonych gaciach?

whatever…

Przejdę do gameplayu. Jak w 2004 ruchy postaci były mocno ślamazarne w 2005 takie sobie to teraz wszystko jest zbyt szybkie! wszyscy zapierdzielają jak króliki po koksach, biegają w kólko bez ładu i składu, piłkarze wbiegają po pięciu na piłkę, odbijają się od siebie, wpadają na siebie nawzajem, CHAOOOOSS!

Bramkarze niezbyt umieją łapać, piąstkują co się da i gdzie się da, często poza połowę (sic!) a z tamtąd już tylko kontra i… co? gol. tutaj to jest za łatwe. Jka się już dojdzie do sytuacji sam na sam to bramka jest przesądzona. Niestety w ogólnym chaosie rzadko udaje mi się przejść do pola karnego, więc strzekam na 3/4 paska z linii. i tak zawsze leci w swiatło bramki, nigdy nie udało mi się NIE trafić.

Komiczne natomiast było, kiedy przeciwnik strzelił panu Bogu w okno a mój bramkarz wykonał szaleńczą robinsonadę, jakby wyobrażał sobie że wyciąga piłkę z okienka.

Zauważyłem dużo zrzynek z pes’a ale nie bedę wymieniał, co by mnie nie zlinczowali jacyś debile-fanboje ea.

Rozegrałem około siedmiu “połowek”, piłka wyszła mi na aut tylko dwa razy. Aj? Zawsze ją magicznie wyciągają 2cm przed linią.

Rożne - porażka. Powracają tandetne strzałki, nigdy nie udało mi się podać nawet na głowę (a co dopiero nogę) mojego gracza. Moi zawodnicy mają również tendencję do podawania piłki przeciwnikkowi, chociaż ja oczekuję czgo innego.

Ciekawie też jest kiedy próbuję przejąć piłkę w sprincie - “PIIIP PIIIP PIIIP!” z pc speakera :confused:

Graficznie nie widzę różnicy (no, dobra, brzydsze twarze) od poprzedniej edycji. Przy sztucznym świetle przynajmniej u mnie zawodnicy błyszczą (LOL! JAK POLAKIEROWANI!)!

Może maniacy arcade’u się na to skuszą - ja zdecydowanie nie. Wszelkie nowinki które zauważyłem są w PES’ie od części drugiej.

Gra ledwo dorównuje PES4, a nie zapominajmy że piąta część nadchodzi (a WE9 już jest)

Nie dla mnie.

Tyle.

pzdr.

jak to możliwe że masz już przed premierą :evil: ?

NIESTETY TAK NIE JEST !!

Pomimo tego że zawsze byłem zwolennikiem FIFY i zagorzałym przeciwnikiem PES’a to Ziom - musze Ci przyznać rację.

Fizyka poprawiona?? No chyba żartujecie, ja jeszcze nie widziałem żeby zawodnicy tak szybko i łatwo "tańczyli"z piłką jak to jest ukazane w FIFA 06.

Gram cały czas na poziomie World Class - czasem nawet uda mi sie gola strzelić - i tam strzały “z połowy połowy” są na porządku dziennym i - o dziwo - mój bramkarz zawsze puści taką szmatę.

Przy dosrodkowaniach nie można wychodzić bramkarzem (jeśli sie wyjdzie to pobiegnie gdzies tam) i łapać piłki jak to było w fifie 2005. Tam prawie nigdy graczowi komputerowemu nie udało się wrzucic ponieważ zawsze wyłapałem piłkę bramkarzem.

Tutaj gdy wychodzę bramkarzem w sytuacji sam na sam, to tak jak Ziom słyszę jak PC-towy głośnik się odzywa. Ale nie to jest najgorsze bo gdy bramkarz juz dojdzie do przeciwnika TO NAWET POD NOGI MU SIE NIE RZUCI TYLKO STOI I PATRZY NA NIEGO.

W FIFIE 2005 naciśnięcie przycisku Shift spowodowało że “ludek” wypuszczał bardziej piłkę i odrobinę szybciej biegł, a tutaj jest tylko wypuszczenie piłki i niemożliwością jest wygranie pojedynku biegowego, co było możliwe w FIFIE 2005.

Tutaj gdy bramkarz wybije piłkę w górę tak że spada ona tuż przed linią bramkową to mój zawodnik zamiast od razu ją wybić, TO JĄ PRZYJMUJE I WBIEGA Z NIĄ DO WŁASNEJ BRAMKI. To jest jakaś parodia :).

I ostatnia rzecz: dobiegam zawodnikiem do “bezpańskiej piłiki” i wciskam przycisk S aby podać do NIEPILNOWANEGO mojego zawodnika. Oczywiście zanim ten co dobiegł się namyśli żeby podać to przy moim NIEPILNOWANYM już jest dwóch.

Mam nadzieję że tak źle jest tylko w demie, a pełna wersja zostanie poprawiona, bo jeśli nie to FIFA 06 będzie gorsza nawet od FIFY 2004

Ja mam 256 MB RAM i procesor AMD Athlon XP 1700+ 1,47 GHz i na nie zajrzałem. A co do grywalności, uważam, że gra przebija PES 4.

I bla bla bla … Ciągle ta sama gadka :stuck_out_tongue: Jeden najeżdza na FIFE jeden na PES’a, a ja stoje między wami :stuck_out_tongue: Mi sie podobają obydwie gry :slight_smile:

… fifa 06 w wersji DVD 3,5 giga jest juz na necie :wink:

:o :o :o

pełna wersja woła o pomstę do nieba, fatalny system podań

Bo ja mam proble gram w Fife 06 orinał i niemoge zapisać ustawień klawiszy bo ja lubie mieć sprint jako klawisz W ale jak ustawie i wychodze to mi się zapisać hujestwo nie chce

To jest plik systemowy czy z folderu z grą ?

A mi co doradzicie.

Sciagnolem sobie ten 3,5 gigowy obraz, wrzucam go do Daemona instaluje i jak chce uruchomic gre to wyskakuje mi komunikat: NIe mozna znalezc plyty, Wloz wlasciwa plyte, wybierz OK i uruchom ponownie aplikacje.

Obraz oczywiscie caly czas jesy w daemonie.

Ma ktos jakies pomysly ??

==================================

sugeruję userowi poczytac regulamin :twisted:

monczkin

A może włożyłeś płytę nadrukiem do dołu ? :wink:

Ściągnij cracka stąd :wink:

wzuc ktos jakieś ciekawe screenshoty z gry bo nie wiem czy warto sciagac te 3,5 gb z netu

:wink:

==================================

sugeruję userowi poczytac regulamin :twisted:

monczkin

elo_

Opłaca się zassysać. Masz tu serwer, będzie szło full speed’em.

KLIK

coś czuję, że temat ten dramatycznie spada na psy - jeżeli jeszcze raz pojawi się tu jakakolwiek wzmianka o nielegalnych kopiach gry - to zostaną w końcu wyciągniete konsekwencje w stosunku do niektórych osób

Guzik prawda !!

może i przebija, nie wiem bo nie grałem (tak w ogóle to pierwsze słysze) ale do fify 2003, 2004, 2005 i UEFA: CL 04/05 sie nie umywa - zdecydowanie jest najgorsza z nich.

przy okazji: bardzo realistycznie wyglądają te wybicia z linii bramkowej (czyt. silne bramki samobójcze strzelane sobie pod poprzeczkę)

od sensible wszystko sie zaczeło, cała ta frajda z pilka kopana na kompy. Pozniej Kick Off :smiley: ahh

Co do samej fify, to mysle ze jest bardzo plaskitkowa. Co przez to rozumiem ?? Otoz bardzo sztuczne ruchy zawodnikow, mala płynnosc rozgrywki. Podoba mi sie jedynie system first-T, bo dzieki temu mozna łatwiej mijac zawodnikow. Szkoda ze “robiac” tricki panowie z Kanady zapomnieli o jednej rzeczy…są one zbedne :smiley: bo malo pomagaja w kiwaniu :smiley: no moze tylko markowanie strzalu.

Podsumowanie: Fifa nie dorasta do pięt PES-owi (nawet PES3 jest lepszy, nie mowiac o 4 i 5)