Fifa 2006

Co trzeba pobrac zeby mozna było grac w FIFE 2006 (orginala mam) jak weszłem w gre online to wyskoczyło okienko i pisało zeby pobrac łatke z http://www.fifa06.ea.com Moze ktos podac link i poprowadzi po kolei co trzeba zrobic zeby grac :slight_smile: Z góry dziękuje

Adminów proszę o nie przenoszenie Tematu ponieważ tutaj zagląda wiecej osób i szybciej otrzymam pomoc

prośba nie została wysłuchana :stuck_out_tongue:

od tego powstał dział gry, żeby tam pisać o grach :twisted:

tutaj otrzymasz równie szybko pomoc jak i w innych działach - jednocześnie informuję, że za takie podejście (“zaśmiecanie” innych działów) może skończyć się pamiątką…

i co pobrałes?


Nie pisz dużymi literami

Asterisk

Po pierwsze - nie krzycz.

Po drugie - co miał pobrać, jak tam nic nie ma (oprócz tapet itp.). A przynajmniej ja nic nie znalazłem. :roll:

Po pierwsze - link, który podałeś, to link do strony głównej, zawarty już w poście otwierającym topic. Więc Ameryki nie odkryłeś.

Po drugie - mam propozycję : pomyśl, znajdź i podaj koledze konkretny link do łatki. Bo taka pomoc, jak ta zawarta w powyższym cytacie, to żadna pomoc.

W związku z tym post TaOs leci w niebyt.

NestoR , ja się co prawda nie znam na tych grach, ale może musisz się zarejestrować ??

Na stronie głównej po lewej stronie na górze masz opcję “Rejestracja”.

Magik Dziękuje zaraz sie zarejestruje :slight_smile:


Nie moge sie zajerestrowac nie wiem o co chodzi :? dołaczam screena na Lisku (FF) to samo

problem9pu.th.jpg :? :?