Fifa 21

Siemka przychodzę z problemem do was bo internet nie jest w stanie mi pomoc

od kilku dni jestem na nowym PC i po zainstalowaniu wszystkich** sterownikow jakie tylko są do niego przeznaczone zacząłem instalować gierki no i przyszedł czas na fife 21 po 3 godzinnym instalowaniu z plyty przy uruchomieniu gry wyskakuje komunikat “problem z konfiguracja gry.zainstaluj gre ponownie” 3 razy instalowalem ponownie i dalej to samo reinstalowalem pakiety visual studio probowałem jeszcze odpalic gre na trrybie offline i przez steam nic dalej to samo 3 dzien borykam sie z tym problemem dodam ze reszta gier dziala w 100%

PC
ryzen 5 3600xt
gigabyte amd radeon 5700xt
aurus b450
dysk m.2

jeszcze sprobuje zainstalowac na starym pc na ssd ktory tam jest i sprobuje przepiac do nowego pc
między czasie jak ktos ma jakis pomysł jak rozwiązac ten problem to proszę pisac

BUMP

Nowość na starym pc dysk ssd zainstalowalem i odpalil stwierdziłem ze zrobie format dysku ssd bo tez tam był windows i zainstaluje na nowym pc na dysku ssd i po zainstalowaniu nadal nie działa
zgłupialem podejrzewam ze sterowniki od PC ale na menadzer urzadzen wszystko jest okay czy moze sam w sobie windows odmawia posluszenstwa

Zna ktoś program darmowy ktory wyszukuje biblioteczek dll albo posiada ktos paczke tych biblioteczek

Szukaj tu: https://www.dll-files.com/

dobra to spytam inaczej jakis program do przeszukania jakich mi dll brakuje ?

Co to za wersja gry, bo ona chyba wyszła tylko przez Origin i Steam :thinking:

Już mam ostatnim moim pomyslem na rozwiązanie bylo zrobic reset windows no i dziala

ona wyszla na origin ale mozna kupic na steam kupując tam otwiera ci sie origin i pozniej gra (kolega tak ma)

Dodam ze gierke zainstalowalem na dysku SSD nie systemowym M2