Fifa MŚ 2006 / kopia płyty

chcę sobie zrobić kopie płytki tzn niechce zniszczyć orginalej

zamontowałem obraz płytki w daemonie i jak uruchamiam wyskakuje błąd FIFAWC06.exe wypaliłem ten sam obraz na płytke i jest to samo wie ktoś co jest nie tak ?

najpierw zaznaczyłem wszystkie pliki z orginalnej płytki i skopiowałem na komputer później zrobiłem z tego obraz

zero piractwa moge zrobić zdięcie gry jakby ktoś coś podejrzewał

i błąd należy użyć Clone CD zrobić obraz i wtedy wypalić,albo użyć Nero jest też opcja kopiuj dysk i dopiero wtedy wypalić tak utworzony obraz.Powodzenia

ok zaraz będę próbował tylko trzeba zakupić nową płytke :wink:

na opakowaniu gry pisze że płytka jest zabezpieczona przed kopiowaniem moze to być też przez to i nieda się jej skopiować ?

W końcu tak się może przydarzyć,jak zabezpieczona przed kopiowaniem to zapezpieczona i legalnie tego nie zrobisz

Złączono Posta : 03.04.2007 (Wto) 16:10

Ale spróbuj może się uda skoro masz orginał?!

Spróbuj Alcoholem 120%. Omija większość zabezpieczzeń. Dostępna wersja trial, pełna niestety płatna

Nie uda Ci się skopiować oryginalnej gry od EA Sports. Nie zrobisz tego żadnym programem. Zapewniam.

no straciłem 3 płytki i nie udało mi się skopiować będzie trzeba uważać na płytke

seba może i jakoś się da skopiować bo piratów dużo jest więc jakoś ktoś musiał to obejść

ps/ temat można zamknąć