FIFA Online beta - błąd graficzny

Otóż ściągam sobie Fifkę Online w wersji beta (dostępną od któregoś tam czerwca 2010). No dobra, gra się ściągnęła teraz się loguję, włączam grę a tu niespodziewany bug/błąd graficzny - nie wiem jak to nazwać…

kopiujzfifaonlinejpeg.png

Wkurzony zagrałem kilka meczy pokombinowałem i poszedłem spać. Następnego dnia ściągam jeszcze raz i znowu to samo :/. Ktoś doradzi co zrobić? Jakieś sterowniki?

Z góry dzięki

Domino603

Dodane 30.08.2010 (Pn) 22:24

P.S. Zawodnicy stoją jak stragany i unoszą się nad ziemią ■■■!

Spróbuj odpalić w trybie zgodnościowym z Vistą lub XP i może jako administrator.

Może to być też poprostu błąd bety. Jak masz u kogo to spróbuj u kolegi odpalić jak będzie tak samo znaczy że raczej błąd gry.

Raczej nei mam narazie dostępu do czyjegoś kompa. :confused: Próbowałem w trybie zgodności i z Vista sp2 i z xp sp3 i nic. Uruchom jako administrator też. Mi sie wydaje że to stery bo EASports nie dopuściłoby żeby z jego serwa uszkodzona beta wyszła bo by sie później final nie pobieral/sprzedawał. A poza tym kolega ma i dobrze mu działa - on ma przeróbkę (Windows Speed 2 na bazie XP) ja mam oryginał W7 Ultimate.

Dodane 31.08.2010 (Wt) 12:35

Pogrzebałem trochę w plikach ale nie zauważyłem niczego szczególnego… Ciągle to samo.

Dodane 01.09.2010 (Śr) 13:06

nadal nic nie idzie zrobić :frowning:

Dodane 02.09.2010 (Cz) 21:07

Jest ktoś w stanie mi pomóc?