Fifa, poproszę o porady

Siemano ludziska… mam sprawę… Znudziło mnie ciągłe wygrywanie (spokojnie, gram ne legendarnym poziomie), a chciałbym spróbować czegoś nowego :slight_smile: Postanowiłem po obecnym sezonie zagrać jakimś klubem w polskiej lidze. Najlepiej Legią. Tylko mam problem, ponieważ Legia ma miare dobrych zawodników. Tylko cholera budżet jest mały a co gorsza sponsorzy mało dają :slight_smile: Zawsze szukam oferty takiej, gdzie sponsor najwięcej daje, nawet z premią za wygraną. I żeby utrzymać to wszystko i wychodzić na “+” po każdym meczu, to muszę sprzedawać najlepszych zawodników i kupować gorszych :slight_smile:

Teraz moja prośba jest taka. Czy wiecie jakia jest mozliwość wzbogacenia się?? :slight_smile: Znaczy chodzi o sponsorów. Nie raz robiłem tak, że brałem zawodników bez klubu, a zaraz ich sprzedawałem :slight_smile: Tylko to takie lanie wody…

Znudziło Cię ciągłe wygrywanie, więc myślę że taka sytuacja w Legii to fajne utrudnienie rozgrywki, bo musisz się pozbywać gwiazd i grać słabszymi, przez co nieco trudniej jest wygrać.

 

A co do samego zapytania: W samej grze to tylko poprzez sprowadzenie właśnie graczy bez klubu albo przed rozpoczęciem trybu menedżerskiego w ustawieniach składów przetransferuj gwiazdy typu Ibra czy Rooney do Legii i potem już w pierwszym okienku spróbuj ich sprzedać :slight_smile: Dodatkowo do FIFY jest taki program Creation Master , w którym możesz edytować klub jak tylko zechcesz, możesz zmienić mu budżet, poziom prestiżu, itd.

 

PS. W jaką FIFĘ grasz? :slight_smile:

Tylko, że gram w Fife 10 na ps2 :slight_smile: Trochę starocie :slight_smile: A Creation Master chyba nic tu nie zdziała :smiley:

 

Też lubię starsze wersje :smiley: No skoro to PS2 to Creation Master odpada :wink: Pozostają Ci tylko te sposoby w grze.