FiFa vs. PES


(Mop Daniokloc) #1

To już druga ankieta jaką tworze ale tym razem sprawa jest ważniejsza. Chodzi i cyber-piłke nożną. Odrazu wspomne że o niebo lepszy jest Pro Evo. Jedynie co im brakuje to licencji :? .


(Hubpaw) #2

Wiadomo że Pro Evo jest lepsze od Fify, ale to kwestia gustu jedni wolą Pro Evo a inni wolą Fife !


(Myszonus) #3

a czemu nie Fifa ? dla jednego Pro evo, a ktoś woli Fifę.

Nie bardzo widzę sens ankiety.


(Skr3czu) #4

Ja jestem za FiFa 06 ponieważ nie dawno grałem ;]


(Janek M) #5

FIFKA for ever! Grałem w każdą częśc, zainstalowalem sobie PESA 5 i zaczynam gre... sterowanie? - okropność !!


(Igorenek) #6

Da się przyzwyczaić - nie jest najgorsze

To jest dla ciebie w grze najważniejsze? :?

Tu się nie zgodzę. Piłka leci naturalnie, zależy to od ustawienia piłkarza (w fifie 07 będzie podobnie). Piłkarze jak grają zachowują się bardzo naturalnie, są trochę zbyt sztywni jak się cieszą z gola.

W PESie chodzi o GRYWALNOŚĆ. To jest wielkie w tej grze. Różny drybling, więcej możliwości rozegrania akcji - zagraj sobie w to dłużej a to dostrzeżesz!


(.:Kuba:.) #7

Ja wolę Fife, PE5 wydaje mi się trochę sztuczny. :lol:


(Błażej) #8

PES moim zdaniem wygrywa z fifą na konsolach. Na kompie nie ma szans :wink:


(Janek M) #9

O właśnie! Może bedzie lepszy na konsole ale nie na PC


(dawidos) #10

I na kompie i na konsoli grałem w fife 06 i pes'a 5. W obydwu wole pes'a. O niebo lepszy od fify :slight_smile: . Jedyny brak to mało licencji, ale są dodatki :mrgreen: .


(Igorenek) #11

Po pierwsze, są pady :stuck_out_tongue: Po drugie, strerowanie nie jest złe! Gdy się człowiek przyzwyczai do fify, to wiadomo, że będzie trudno :stuck_out_tongue:


(Kulaa 01) #12

Oczywiście PES 5 na kompie ale z padem :smiley:


(Mop Daniokloc) #13

Fifa 2002 była pierwszą grą przy której spędziłem kilka godzin. Mam jeszcze 2004,2005,06. Ale gdy zagrałem w PESa to odrazu stwierdziłem czemu jeszcze w to niegram!. Porównajmy tworzenie zawodnika. W PES możemy mieć golf, krótrze/dłuższe getry, laikry. Twarzy w H.. Włosów i w ogóle. Grywalność w PES jest większa o kilkA razy! Fizyka jest o wiele lepsza niż w fifie. MOżna rozegrać akcje na sto różnych sposobów.(w fife tylko przez wrzutke lub prostopadłe). Gażdy prawdziwy gracz po zagraniu w obie zrozumie że fifa jest dla amatorów.


(Janek M) #14

Gdy ja zalozylem podobny temat ET vs. CS wszyscy pisali że nei ma sensu taka ankieta, ale kurcze chyba jest sens bo jakos mam zamiar wrócić do instalacji PES'a i jeszcze raz ja dokladnie obadac i sprawdzic czy naprawde jest taka okropna :wink:


(system) #15

fifa to bezsensowna gra , biegniesz jednym zawodnikiem cale boisko i podnieta ze gol , fifa na najwyzszym poziomie trudnosci jest tak jak pes5 i kazdy inny pes 3 czy pes 4 na 1 gwiazdce :] no comment


(Błażej) #16

Zależy dla kogo :roll:


(Daniel515) #17

PES wymiata jesli chodzi o zapalonych graczy jesli chodzi o "niedzielnych graczy" to fifa bo tam jest "duzio klubow i ladna grafika" ale w rzeczywistosci fifa nie dorasta do piet pesowi.Pisze tak dlatego ze gralem w all czesci pes i all fifa i fifa to chala i co roku odgrzewany kotlet.


(system) #18

Fifa jest dla dzieciakow do 14 oku zycia bo jest łatwa prosta i przyjemna i jak napisal kolega a0e ma "duzio klubow i ladniusia graficzke" a pes-y sa juz dla zaawansowanych graczy ktorzy znaja sie na piłce noznej ...........


(Mop Daniokloc) #19

Popieram i powtarzam:FiFa dla Amatorów.