Fifa12 nie da się zainstalować

Witam,

Przejrzałem sporo o problemach z tą grą, ale ja do nich nawet nie doszedłem :slight_smile:

Oryginalna gra z pudełka - za pierwszym razem zainstalował się chyba ten Origin i po tym wywaliło komunikat “nie znaleziono pliku MSVCR100.dll”. Sprawdziłem w systemie - plik był. Przy drugiej próbie już był inny komunikat: że nie można uruchomić procedury (chyba związanej z tym plikiem). Odinstalowałem Origin, żeby zainstalować jeszcze raz.

Od tej pory po uruchomieniu instalacji gra przechodzi przez wybór języka i po wciśnięciu “dalej” - nic się nie dzieje. Próbowałem kilkanaście razy - nic. Po prostu nie reaguje, obojętne czy z autorun czy setup.exe

Gdzie szukać przyczyny? (aha - na innym kompie - z win XP - instalacja leci normalnie, czyli płyta jest ok)

system: Windows 7 64bit, oryginał

Odinstaluj Origin, przeczyść komputer programem CCleaner, uprzątnij rejestr tym samym programem. Ściągnij najnowszą instalkę Origin, zainstaluj a następnie ponów instalację gry.

Jeśli masz szybkie połączenie internetowe spróbuj grę pobrać z sieci zamiast wgrywać z płyty.

Rejestr przeczyszczony. Po ściągnięciu i instalacji Origin jest komunikat, że aplikacja nie może zostać uruchomiona, błąd (0xc00007b)

Spróbuj zainstalować najnowszy Net.Framework, przeskanuj też komputer programem antywirusowym.

System zaktualizowany?

Wszystko to zrobiłem, system zaktualizowany i dalej nic - “program nie może się uruchomić poprawnie - (0xc00007b)”

Pewnie najlepiej byłoby przeinstalować system, ale wolałbym tego uniknąć.