Fifa12 - problem

Witam,

Otóż mam problem z grą Fifa12. Kupiłem ją na aukcji allegro(http://allegro.pl/fifa-12-pl-2012-i-klu … 19509.html). Najpierw ściągnąłem program Orgin (tak jak było napisane). Pózniej pobrałem fife. Nie było innej możliwości niż ściągnięcie jej na dysk C, przed pobraniem musiałem przenosić tymczasowo różne programy z dysku C na D, żeby uzyskać miejsce na jej pobranie. Z dysku C, na którym się znajdowała wyciołem ją i wkleiłem na D do folderu z grami. Gdy próbowałem ją włączyć wyskakiwało mi okienko programu Orgin, żeby się zalogować. Po zalogowaniu wyskakiwał komunikat z błędem, że nie można znalezc zainstalowanej gry, proszę spróbować włączyć ją jeszcze raz, albo spróbować sciągnąć jeszcze raz. DOdam tylko jeszcze to, że na dysku C gra działa, ale nie chce mieć jej tam, bo nie ma miejsca już na tym dysku i komputer strasznie muli.

Proszę o szybką pomoc. Z góry wielkie dzięki !!

Pozdrawiam saloomonn

Zero samodzielności. W ustawieniach programu Origin możesz podać dowolny folder do którego mają być pobierane/ instalowane gry. Domyślnie jest to ścieżka:

ale nic nie stoi na przeszkodzie by zmienić sobie ją na inną jeśli ci nieodpowiada.

I nie ściemniaj że nie można pobierać gier via Origin na dysk inny C:

Jeszcze raz wielki dzięki za odpowiedz. Nie wiedziałem, że istnieje taka możliwość. :slight_smile: