Fifa12 - problem

(Masternowak) #1

Witam,

Otóż mam problem z grą Fifa12. Kupiłem ją na aukcji allegro(http://allegro.pl/fifa-12-pl-2012-i-klu ... 19509.html). Najpierw ściągnąłem program Orgin (tak jak było napisane). Pózniej pobrałem fife. Nie było innej możliwości niż ściągnięcie jej na dysk C, przed pobraniem musiałem przenosić tymczasowo różne programy z dysku C na D, żeby uzyskać miejsce na jej pobranie. Z dysku C, na którym się znajdowała wyciołem ją i wkleiłem na D do folderu z grami. Gdy próbowałem ją włączyć wyskakiwało mi okienko programu Orgin, żeby się zalogować. Po zalogowaniu wyskakiwał komunikat z błędem, że nie można znalezc zainstalowanej gry, proszę spróbować włączyć ją jeszcze raz, albo spróbować sciągnąć jeszcze raz. DOdam tylko jeszcze to, że na dysku C gra działa, ale nie chce mieć jej tam, bo nie ma miejsca już na tym dysku i komputer strasznie muli.

Proszę o szybką pomoc. Z góry wielkie dzięki !!

Pozdrawiam saloomonn

(rgabrysiak) #2

Zero samodzielności. W ustawieniach programu Origin możesz podać dowolny folder do którego mają być pobierane/ instalowane gry. Domyślnie jest to ścieżka:

ale nic nie stoi na przeszkodzie by zmienić sobie ją na inną jeśli ci nieodpowiada.

I nie ściemniaj że nie można pobierać gier via Origin na dysk inny C:

(Masternowak) #3

Jeszcze raz wielki dzięki za odpowiedz. Nie wiedziałem, że istnieje taka możliwość. :slight_smile: