FIFA12 zaczęła się zacinać nie wiadomo dlaczego

Od listopada gram w FIFĘ12 ,posiadam oryginalną wersję i od soboty ni stąd ni zowąd zaczęła się zacinać. Do tej pory działała bez problemów w maksymalnych ustawieniach graficznych. Teraz ustawiając je nawet średnie gra się ścina.

Gram w rozdzielczości 1440x900(przez hdmi), procesor dualcore e8400, grafika radek HD5770, 3 GB RAM.

Gram tylko online ale te zacięcia z pewnością nie wynikają z zlagowanego łącza po mojej stronie (sprawdzałem grę offline i jest to samo).

W tle mam uruchomiony firefox z radiem online, bez tego jest minimalna różnica ale również są ścięcia.

Ścięcia są z częstotliwością co około 5 sekund i obraz przycina na jakieś 0,25sekundy, przy 12 minutowym meczu jest to zbytnio irytujące.

Witam, mam ten sam problem, do tej pory na full detalach u mnie gra pracowała bez problemu a teraz sieczka jakich mało. Inne gry płynnie chodzą np. Battlefield 3 na wysokich detalach, Dead Island na full. Nie wiem co się stało. Przeinstalowałem, naprawiałem instalację, niby wszystko ok, a tu grać się nie da.

Od kiedy masz ten problem? Ja ostatnio instalowałem nowe sterowniki radeona, widzę, że Ty też masz radka, może też aktualizowałeś? Może wydali jakiegoś patcha kiepskiego :confused:

Kilka dni, 4 - 7 w sumie to ja instalowałem aktualizcje na bieżąco co mi tam podleciało, czy to stery od grafy czy systemu, wiem, że była też chyba aktualizacja Origin przez który gra się uruchamia. Widziałem też, że na forum PC Format też ten problem jest poruszony. Bardzo dziwne to jest dla mnie. Wszystko poza Fifą działa jak wcześniej czyli bardzo dobrze.

OK to wiele wyjaśnia, czyli problem jest ogólny a nie tylko mój indywidualny. Chyba pozostaje czekać aż ktoś się tym zajmie z EA (o ile się zajmie, bo gra jest bardzo niedopracowana :frowning: ).

Hej.

Widzę, że nie jestem sam z tym problemem. Moim zdaniem to problem nowych sterowników do radeona. Fifa tnie strasznie po ich zmianie. MW2 i MW3 bez zmian, działają bez zarzutu.

Oby AMD albo EA wydało jakieś poprawki bo grać się nie da nawet offline w FIFę.

Zmień język origina na ENGLISH US

DZIEKI! pomogło :slight_smile: Teraz śmiga elegancko.

Siemka mam ten sam problem z tym że nie wiem jak zmienić ten język w originie ??? Chyba że to się zmienia na stornie EA??

Mógłby ktoś napisać po kolei jak się w to wchodzi żebym mógł zmienić język? Będę wdzięczny :).

wchodzisz w przycisk konfiguracji -> Ustawienia i potem wybierz język :expressionless:

06ea379c6fa8600amed.jpg

mi znowu się zaczęła zacinać :confused: