Fifa2005!

Mam problem z fifa.Aczkolwiek mialem formata wszystkich dysków no i jak zainstalowaem juz windowsa to sobie zaintalowalem fife zebym mial w co grac :smiley: no i jak wlaczam gre to jest wszystko OK i jak zawodnicy wybiegaja na stadion i pokazuja sie trybuny to obraz zaczyna skakac pokazuja sie czarne pasy.Od czego to moze zalezec lub co jest nie tak prosze pomuzcie mi bo mam feria i niemam w co grac prosze! !!

:arrow: DirectX - jaka wersja

:arrow: sterowniki do karty graficznej + jaka karta gr.

to na początek :lol:

DirectX 9.0c

sterowniki do karty graficznej + jaka karta gr:sterowniki66.93_win2kxp_international GeForce 4

:roll: hmmm… a inne gry jak się zachowują?? sprawdzałeś jakieś??

jakiś błąd się pojawia; gra się wiesza; wywala do Windowsa?? podaj więcej informacji…

po co instalujesz direksy 9c jak gf 4 i tak ich nie obługuje max 8,1 lepiej wgrac oryginalny sterownik i dograc detonator wtedy fifa odpali z kopyta

nie na innych grach jest wszystko OK

:o :expressionless: czy szanowny kolega mógłby to przetłumaczyć ze swojego na nasze :?: :slight_smile:

a co to moze jest ten dotonator bo pierwsze slysze o taki czyms i napisz po polsku bo nic nierozumiem :-o

Tak jeszcze nie tak dawno Nvidia nazywała swoje sterowniki do kart graficznych.

I nie dotonator tylko detonator :hahaha:

a masz moze linka z z korego mozna by pobrac te sterownikibo ja wlasnie zalozylem tutaj na dobreprogramy temtaczy kto ma najnowsze sterowniki to tej karty to mi podali te sterownik 66.93_win2kxp_international??moze juz wyszly nowsze jali masz linka to podaj??

Tutaj je znajdziesz:

http://www.nvidia.pl/drivers.html

Otóż niektóre gry nie “odpalą” się jeśłi nie mamy zainstalowanego DirectX 9c, nawet jeśli nasza karta graficzna nie obsługuje tejże wersji DirectaX.

instalowalem juz kilka wersji terownków i nic niedalo chyba mi zostalo wywalic sytem :frowning: moze jest jakies inne wyjscie prosze pomuzcie mi!!

Mi też się coś podobnego działo!! I wtedy robiłe ALT+TAB i się poprawiło!! Natosmist jak wżuciłem SP2 to całkiem przestało! :stuck_out_tongue:

juz jest wszytko ok usunolem system i wgralem sterowniki 53.03+ detonator56.72 i fifa chodzi dobrze :wink: