FiiO E10k Olympus2 szum/trzasak podczas uruchamiania stron internetowych

Jak to zrobić ?

Normalnie. Uruchom kompa na ubuntu i nasłuchuj zakłóceń. Jeżeli będą takie same jak na windzie to należy domniemywać że to kwestia sprzętowa.
Jeżeli na ubuntu zakłócenia się nie pojawią będzie to oznaczać wadliwie działającego windowsa.
Będziesz miał jakiś pogląd na sprawę i określisz kierunek działania bo na razie to jesteś w czarnej…

Zainstalowałem Windowsa 7 na czysto czyli sformatowałem dysk tylko systemowy i zainstalowałem Windowsa , zobaczę czy coś to dało .

Zainstalowanie systemu na czysto nic nie dało. Można więc wykluczyć że aktualizacje Windows 7 spowodowały problem. Zainstalowałem tylko sterownik od internetu, grafiki nividia straszy na którym problem nie występował oraz direct i visual c 2015. Uruchomiłem 3 gry i w każdej tej problem występuje. Także już chyba nie mam za bardzo pola do manewru . Jedyne co mi przychodzi do głowy że te zakłócenia może powodować kabel HDMI. Jak sądzicie podłączenie monitora kablem vga do komputera i odłączenie kabla hdmi od komputera rozwiąże problem ? Obecnie korzystam z komputera poprzez złącze hdmi z telewizorem.

Pisałem co może powodować zakłócenia, ale skoro wiesz lepiej, to dalej strzelaj na ślepo :slight_smile:

Zanim coś kupię wolę się upewnić czy aby na pewno taki zakup jest potrzebny. Dlatego zainstalowałem system na dysku sformatowany żeby się upewnić że to nie wina systemu i sterowników.

To płyta główna czy zasilacz ? Da się to jakoś sprawdzić samemu ? Jakiś program do sprawdzenia zasilacza czy działa prawidłowo i tak samo do płyty głównej ?

Nie ma programów. Trzeba podmienić. Zacznij od zasilacza, a jak nie to zostaje płyta główna. Ale najpierw w tym samym miejscu podstaw inny komputer i zobacz czy na nim też będą takie zakłócenia żeby sprawdzić czy to nie wina zasilania w budynku - tak na wszelki wypadek

Witam ponownie . Miał ktoś styczność z programem Foobar 2000 ? Da się jakoś ustawić ten program żeby zredukować zniekształcenia ze słuchawek podczas grania w gry i oglądania filmów ? Czy ten program tylko jest do odtwarzania plików muzycznych ?