Fijifj.exe raz jeszcze

Proszę o pomoc z fijifj.exe, co jakiś czas wyskakują mi błędy związane z działaniem tego programu.

Log z hijackthis:

http://wklej.org/id/a80ea34252

Log z Deckard’s System Scanner (Combofix nie zadziałał poprawnie u mnie):

http://wklej.org/id/1c464b0e3e

Z góry dziękuję za pomoc

Pobierz The Avenger. Wypakuj => uruchom => zaznacz opcję Input script manually => kliknij w taką lupkę => w okienku, które się otworzy wklej:

Files to delete:


C:\fijifj.exe



Folders to delete:


C:\WINDOWS\system32\temp000

kliknij klawisz Done => teraz kliknij na zielone światełko => powinna pojawić się pewna informacja i kliknij OK (teraz restart). Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Windows Registry Editor Version 5.00 


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]

"Cmaudio"=-


[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2]


[-HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\active setup\installed components\{08B0E5C0-4FCB-11CF-AAX5-90401C608512}]

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Dziękuję za pomoc.

Użyłem już programu The Avenger.

Tak na marginesie, przy kopiowaniu kodu z forum, do okna programu uparcie wklejała się litera “ę” na początku pierwszej linii, mimo że w tekście na forum jej nie było. Kasowanie jej w oknie programu nie pomagało, tzn. nadal wyskakiwało ostrzeżenie o błędnej komendzie. Cały kod trzeba było przepisać ręcznie do okna, kopiowanie i poprawianie kodu w oknie programu nie działa. Informuję na wypadek, gdyby pojawiły się kiedyś z tym jakieś problemy.

Po restarcie w logu Avengera przeczytałem, że plik i folder, które miały być usunięte, już wcześniej nie istniały. Kilka godzin wcześniej użyłem PRT do oczyszczenia pendrive’a, którym prawdopodobnie zakaziłem komputer. Czy to możliwe, że PRT uporał się z fijifj.exe również na komputerze? Po użyciu PRT okna wywoływane przez działanie fijifj.exe przestały się pojawiać, mimo że wcześniej wyskakiwały kilkanaście razy (mniej więcej co dwie godziny).

Nie wiem, czy w takim razie mam wykonać również drugą część, tzn. robić zmianę w rejestrze?