File Securer - pozostałości po odinstalowaniu

Siemano, zainstalowałem program File Securer, do zakładania haseł na pliki i programy :smiley: Nie byłem zadowolony i odinstalowałem go za pomocą Revo. Niestety pozostały jakieś resztki i gdy kliknę PPM na folder to nadal mam 2 opcje “Lock with File Securer” i “Unlock with File Securer” :stuck_out_tongue: Jak przywrócić to do normalnego stanu? xD

Pozdro

Hej,

W usunięciu wpisów w menu kontekstowym pomoże program jv16 PowerTools 1.3.0.195 bądź też CCleaner 2.32.1165. Ewentualne alternatywne sposoby znajdziesz w artykule Porządkowanie wpisów menu kontekstowego.

Pozdrawiam,

Dimatheus

CCleaner nic nie wykrył. Użyłem RegCleanera i również nic nie znalazłem :frowning: Możliwe, że coś przeoczyłem. Jakby ktoś mógł to bardzo bym prosił o sprawdzenie http://wklej.org/id/347540/

Tym programem http://www.nirsoft.net/utils/shexview.html , usuniesz z menu kontekstowego co tylko zechcesz.

No tak, ale ja nie mogę znaleźć wpisu który za to odpowiada :frowning: Żaden z nich mi nie pasuje.

Zainstaluj program jeszcze raz i odinstaluj w trybie awaryjnym poprzez dodaj/usuń programy w windowsie, bez użycia Revo. Później normalnie restart kompa.Powinno pomóc. Jeśli nie to pomyślimy dalej.

Problem udało się rozwiązać :smiley: Uruchomiłem system awaryjnie, a gdy próbowałem odinstalować ten program przez dodaj/usuń nic się nie działo. Poradził sobie z tym jedynie Revo, lecz przed odinstalowaniem odznaczyłem w programie funkcję “integracja z systemem” i widocznie to pomogło.

Hej,

Na pewno to - w programach opcje podobne do integracji z systemem najczęściej oznaczają właśnie zintegrowanie z powłoką systemu - czyli i z menu kontekstowym. W sumie nie wykorzystałeś jv16 PowerTools 1.3.0.195 ani narzędzi podanych w artykule, ale najważniejsze, że problem rozwiązany.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jak nie użyłem jak użyłem :smiley: RegCleaner wchodzi w skład jv16 PowerTools, próbowałem też rozwiązać problem poprzez “Shell Menu View” i CClener ;]

Hej,

Myślałem, że pisałeś o osobnym programie RegCleaner. #-o Ale w takim układzie zwracam honor!! :roll:

Pozdrawiam,

Dimatheus