Filehippo Update Checker - parę pytań

Witajcie. Poszukuje programu, który pokazałby mi czy zainstalowane na komputerze programu są aktualne, oraz ewentualnie pokazał, jaka jest aktualna wersja. Zależy mi na tym, by był w miarę prosty, nie zajmował ogromnej ilości miejsca, był szybki, wiarygodny, bezpieczny i solidny. Poczytałem trochę i zainteresował mnie Filehippo Update Checker (filehippo.com) Czy ktoś z Was tego używa i może coś powiedzieć na temat tego programu i samej strony? Wcześniej o niej nie słyszałem, dlatego pytam. Czy oprócz sprawdzania wersji programów Filehippo Update Checker przesyła coś jeszcze, jakieś inne informacje na serwer? Czy jest on bezpieczny?

Nie ma tam wszystkich programów i czasem pojawiają się z opóźnieniem.

Zainstaluj na maszynie wirtualnej jakiś firewall i ustaw go na “maksymalną upierdliwość”. Dzięki temu zobaczysz co się łączy, przez jakie porty itp itd, a następnie zainstaluj FileHippo. Możesz też spróbować innych programów (Sumo, Secunia Personal Software Inspector)

Cześć arlid.

Używam to od dłuższego czasu-ok.1-1,5 roku, w wersji portable.Jakoś do tej pory nie zauważyłem żeby wysyłał coś.Sprawdza i pokazuje aktualizacje,bety też.Stronkę uważam za bezpieczną i dodatkowo można łatwo znaleźć programy(starsze wersje też).Jeden minus nie wszystkie programy mają spolszczenia.Nie wszystkie programy są w ich bazie.Miałem,mam SUMO,jakiś jeszcze jeden[nazwy nie pamiętam]-i używam tylko filehippo.Powód-prosty,szybki,nie trzeba długo szukać aktualizacji [wyświetla wyniki od razu].

Tyle to moja opinia.Pozdrawiam.

Jest bezpieczny. Sprawdza tylko te programy (z małymi wyjątkami), które są opublikowane na stronie filehippo.com. Pozytywne jest to, że możesz wybrac o ktorych uaktualnieniach chcesz być powiadamiany, a które Cię nie obchodzą.