Filesonic zamknięty


(Okar19) #1

Na jak długo ? nie wiadomo ...

Trzęsą portkami po tym co się stalo z megaupload , nie ma co się im dziwić , teraz czekać az zamkna resztę hostingów


(thommy181) #2

Też zauważyłem, że zamknięte zostało Filesonic. Z tego co widziałem po komunikatach to zostało zamknięte na stałe i tam będzie można tworzyć prywatne magazyny danych wyłącznie po zalogowaniu się. Wszystkich hostingów i tak nie zamkną bo Ci sami ludzie, którzy pracują nad tymi regulacjami ACTA i itd. tak czy siak pobierają dane z internetu czy to gry czy inne programy i na pewno jakieś serwisy tego typu pozostaną. Zamkną jeden czy dwa serwisy i na to miejsce powstanie 10 następnych, a jeśli nie dojdzie do tego to będzie po prostu królowała technika P2P, bo tego typu ruch już nie jest tak łatwy do wyeliminowania.


(R@z0r) #3

Ten ruch jest najłatwiejszy do wyeliminowania jeśli chodzi o jednostki. Bo na serwerze hostingowym w porównaniu do torentów zostawia się minimalny ślad.


(ziom888) #4

A co jeśli weźmiemy pod uwagę tryb ssl oraz na stronach będą tylko magnet linki ?


(Santer Pl+Dp) #5

FileServe również zwija manatki.

uploaded.to zablokowało dostęp do swojej strony z Ameryki.


(Boguszek) #6

I macie teraz ładnego premiera i prezydenta którego wybraliście :slight_smile: kaczka za brzydka a Pan który obiecał dla was wyspy zielone teraz faktycznie je wam da każdy pójdzie na zieloną trawkę :slight_smile: bo przed kompem nie będzie miał co robić plan zrealizowany :wink:


(Pawbrotm) #7

Tylko co ma do tego Kaczyński? Myślisz że on postąpiłby inaczej? Jakby co to nie popieram Tuska i nie głosowałem na niego.


(system) #8

Boguss kolego, wiedź że w parlamencie europejskim wszyscy głosowali zgodnie za ACTA. Europarlamentarzyści z PO jak i z PISu :razz: