Filesonic zamknięty

Na jak długo ? nie wiadomo …

Trzęsą portkami po tym co się stalo z megaupload , nie ma co się im dziwić , teraz czekać az zamkna resztę hostingów

Też zauważyłem, że zamknięte zostało Filesonic. Z tego co widziałem po komunikatach to zostało zamknięte na stałe i tam będzie można tworzyć prywatne magazyny danych wyłącznie po zalogowaniu się. Wszystkich hostingów i tak nie zamkną bo Ci sami ludzie, którzy pracują nad tymi regulacjami ACTA i itd. tak czy siak pobierają dane z internetu czy to gry czy inne programy i na pewno jakieś serwisy tego typu pozostaną. Zamkną jeden czy dwa serwisy i na to miejsce powstanie 10 następnych, a jeśli nie dojdzie do tego to będzie po prostu królowała technika P2P, bo tego typu ruch już nie jest tak łatwy do wyeliminowania.

Ten ruch jest najłatwiejszy do wyeliminowania jeśli chodzi o jednostki. Bo na serwerze hostingowym w porównaniu do torentów zostawia się minimalny ślad.

A co jeśli weźmiemy pod uwagę tryb ssl oraz na stronach będą tylko magnet linki ?

FileServe również zwija manatki.

uploaded.to zablokowało dostęp do swojej strony z Ameryki.

I macie teraz ładnego premiera i prezydenta którego wybraliście :slight_smile: kaczka za brzydka a Pan który obiecał dla was wyspy zielone teraz faktycznie je wam da każdy pójdzie na zieloną trawkę :slight_smile: bo przed kompem nie będzie miał co robić plan zrealizowany :wink:

Tylko co ma do tego Kaczyński? Myślisz że on postąpiłby inaczej? Jakby co to nie popieram Tuska i nie głosowałem na niego.

Boguss kolego, wiedź że w parlamencie europejskim wszyscy głosowali zgodnie za ACTA. Europarlamentarzyści z PO jak i z PISu :razz: