Filezilla

Mam jeden problemik z ftp - poczytałem sobie help`a i jest elegancko napisane, że manager stron posiada małe menu, dzieki któremu możemy sobie eksportować i importować ustawienia stron (site). Jednak - dziwna sprawa - w żadnej wersji językowej takiowego menu nie mogę znaleźć…

Jakiś pomysł? :?

Edycja --> eksport ustawień - jeśli masz na myśli program FileZilla. W samym menadżerze nic takiego nie ma :slight_smile:

Proszę o zrozumienie tematu. Wiem, że w menu Edycja [edit jak kto woli] jest pozycja export - jednak jak sama nazwa wskazuje jest to export ustawień. Mi chodzi o eksport stron w juz wprowadzonych w managerze stron. Podkreślę, że w pomocy programu jest informacja jak eksportować strony:

“The Site Manager has a small menu from which you can import and export the Site Manager entries.”

Jednak nigdzie nie widać tego small menu

Proszę o konstruktywne pomysły, rozwiązania znaczy się…

Złączono Posta : 16.01.2006 (Pon) 13:58

HA! !!

W wersji en wchodząc w site managera mamy menu File w którym mamy eleganckie i interesujące mnie opcje (po ostatnim padzie dysku) - Import i Export. Przy eksportowaniu mamy dwie opcje - można wyeksportować jako URL`a bądź jako pliczek ze wszystkimi zachowanymi ustawieniami dla danej strony.

Czyli,że niby bug??