Film 2CD + Lektor

Mam Film na 2CD ( w dwóch częściach ) i Lektor’a na 3 płycie ( w jednej części) Jak podzielić Lektora ??? I dołożyć do 1Cd - pierwszą czesć lektor’a I do 2Cd - drógą cześć lektor’a ???

Kupić oryginał

Taaa jak by się dało Go kupić !!

Mrs.Incredibles możesz podać linka do niego?

Z chęcią sobie go ściągne i obejrze

Czytać Nie umiesz

Czytać może i umiem ale nie rozumiem…

Film nie został wydany, nie można go kupić. Film nie istnieje czy jak :mrgreen:

Podaj chociaż nazwę

Nie watpie Skoro przeczytałaś mój Temat

Zgadza się pisałem To wcześniej, Dla Mnie istnieje Ale dla WAS nie :mrgreen:

Brak Nazwy

Mrs.Incredibles prawdopodobnie jest to film niemy i da się go tylko “obejrzeć” w radiu :mrgreen:

A tak poważnie, to jaki masz problem, aby połaczyć film w jedną całość i dodać lektora do całości, a nie “dzielić” lektora :smiley:

WOW :o Tak to każdy potrafi, rzecz w tym, że chcę go oglądnąć na DVD

dwie płytki CD…

czyli trzy płytki - 2100MB…

poj. DVD ~4500MB…

chcesz to zrobić w jakiś niezwykle oryginalny sposób?? bo jak TAK kazdy potrafi to nadal nie wiadomo w czym problem…

a jezeli chcesz to zrobic na dwoch plytkach CD… to raczej ci sie na nich lektor juz nei zmiesci… bo jak film podzielony na dwie plytki… to pewnie 2x 700MB… na lektora miejsca brak…

Po co piszesz jak NIE wieszo o co chodzi. Czy jak napisałem, że Film jest na 2CD to odrazu oznacza, żę musi mieć 2x700 ?? :lol: Po OK 620MB ma na 1CD. Jest w Formacie VCD stąd ta wielkość.

Mrs.Incredibles > przyznam szczerze, że ja też już teraz nie wiem, o co Ci chodzi i w czym masz problem?

A jeśli masz problem, to opisz go dokładnie i napisz o co Ci chodzi, a Ty piszesz:

Zdecyduj się i pisz konkretnie, albo nie zawracaj :dupa: na forum.

Do wyjaśnienia

Film nie istnieje, a jednak jest z nim problem :stuck_out_tongue: