Film .avi- pytanie

mam takie pytanie, na kompie mam film z rozszerzeniem avi a chciałbym go przerobić na vcd, czy wystarczy zmienić rozszerzenie tego filmu na vcd czy trzeba zrobić jeszcze cos innego??

trzeba coś innego trzeba to nagrać na płytę np. z Nero

Są także programy przekształcające pliki w .avi na .svcd, .vcd :slight_smile:

Pozdrawiam

oczywiscie ,ze musisz przerobic na svcd alboe vcd jak wolisz .

Dobrym programem do tego jest DVD2SVCD ,niech nazwa cie niezmyli ten program mozesz skonfikurowac do tego aby konwertowal avi do vcd albo svcd albo DVD do vcd …poprostu ma duzo mozliwosci .

Goraco polecam .

a mam pytanie odnośnie tego programu, zamówiłem sobie z microsoftu ten program visual studio beta co przysyłają ci do domku za darmo , i tam są ponoć płyty dvd, i czy tym programem moge sobie przekonwertować to na cd?? nie mam dvd tylko sam odtwarzacz cd, calbo czy jest taka mozliwość włożenia obrazu tej płytki do wirtualnego napedu dvd?? mam zainstalowany program alcohol 120 % i jakiś deamon czy cos takiego, od instalacji tych programów jak wejde w w mój komputer, to oprócz cd, napedu cd rw pojawiły mi sie wirtualne napedy dvd, czy w takim razie bede mógł odtworzyć płytke dvd po wsadzeniu obrazu do wirtualnego napedu ??

Nie on konwertuje tylko pliki video .

a czy jak niemam tego odtwarzacza dvd ale wsadziłbym płytke dvd do wirtualnego napedu dvd to jest taka mozliwość odtworzenia tego dvd??

Niby jak chcesz to zrobić???

To znaczy zeby ja odtworzyc w wirtualnym napedzie pierw musisz ja skopiowac(co jest nielegalne)ale zeby skopiowac to musisz miec naped DVD wiec nic z tego.

to po co mi sie zrobiła ta dodatkowa funkcja w mój komputer naped dvd ??

bo ja niewiem …szkoda ze sie nia wsadzic obrazu płytki dvd do wirtualnego napedu …

Da się tylko najpierw trzeba go czymś zrobić :? :? :?

ale czym??

Win iso ALE TLUMACZE CI JAK NIEMASZ CZYTNIKA DVD TO NIC NIEZROBISZ.

ale nawet nie da sie skopiować np.danych z płytki dvd i wsadzić dane do napedu virtualnego??

Nie ma takiej możliwości, gdyż napęd, żeby utworzyć z tego obraz, musi to najpierw przeczytac, a w zwykłym CD-roomie nie ma takiej możliwości.