Film Counter-Strike

Może ktoś dać instrukcje jak zrobić porządny filmik Counter-Strike…Umiem zrobić tylko taki co zajmuje 450 mb -.- 50 sekund więc troszke żal…Jak ktoś wie, to prosze o podanie czym go zrobić i jak krok po kroku … Z góry dziekóweczka :slight_smile:

ratunku… szukałeś chociaż na googlu ? Tam tego pełno jest :confused:

No właśnie…a propos filmów z CS…znacie jakieś fajne piosenki z tych właśnie filmów ? Ja wyczaiłem z filmiku "Made in Rusia 2"ciekawy utworek : Primer 55 “This Life” - polecam. Jeżeli znacie tytuły jakiś fajnych piosenek, to byłbym rad, gdyby ktoś zamieścił je tutaj.

Pozdrawiam

Taos mądralo niechcesz to nie pomagaj…Ja prosze o pomoc ale nie taką jak Twoja jesteś żałosny :confused:

Na przyszłość ewentualne obrażanie innych proponuje sobie darować, ewentualnie umówić się i powiedzieć sobie to wprost, ale nie tutaj.

maeski: Nightwish - Queen costam :stuck_out_tongue:

Łosiunio: Prawda jest taka że w necie jest multum poradników jak zrobić film… choć by na forum cs.pl był taki poradnik…

A mógłbyś podać mi cały tytuł ?

Poprawka:

Nightwish - The Kinslayer

;D Ale ogólnie kapelna jest lux

Okej … Ja czekam na odpowiedź i niewiem z jakiej racji w tym temacie znajdują się rzeczy nie na temat…TAOS jak chesz nabijać sobie posty to nie życze sobie abyś to robił w moich tematach…Dziękuje…W dalszym ciągu szukam pomocy :frowning:

Akurat w tym dziale nie da się nabijać postów i zapewniam że TaOs o tym wie…

Możesz go niebronić…Jak nie umiesz mi odpowiedzieć na pytanie…To nic tu niepisz…Może załóż sobie swój temat z tym taosem…I już…

TaOs to podaj Łosiuniowi adres do tego forum :slight_smile:

Zobacz to

:google:

Jezu…

klik Tutaj masz cały dział poświęcony filmom… po co sprawdzać skoro można się pokłucić i gadać bez sensu ? :confused: ehh żałość