Film dvd z komputera kabelkiem do telewizora

No właśnie, podłączyłem komputer do telewizora. W ustawieniach karty graficznej wybrałem, że mam podłączony pod gniazdo S-Video telewizor. Kliknąłem na klon. I oto w telewizorze ukazał się pulpit ten sam co na monitorze :slight_smile: Z tym, że jak włączyłem Power DVD to film widać było tylko na monitorze a na telewizorze był w tym miejscu czarny kwadrat. A teraz uwaga: gdy w ustawieniach karty graficznej wybrałem, żeby podzielilo pulpit (w taki sposób aby na monitorze była prawa część a na telewizorze lewa) to jak włączyłem film i przeciągnęłem go w obszar pulpitu, który ukazywał telewizor, to w końcu się udało, ale nie potrafię ustawić tak, aby wszedł na cały ekran, ponieważ gdy włącze tą opcję w Power DVD to na monitorze mam półówkę obrazu a na telewizorze czarną plamę. Może ktoś wie co z tym zrobić, a będę wdzieczny. Katra geforce. Może troszeczkę namieszałem, ale licze na pomoc i z góry za nią dziękuje!

Pozdrawiam!

zmień sterowniki od grafy na nowsze, jeżeli to nie pomoże to zainstaluj te, które dostałeś orginalnie z kartą

Wchodzisz po kolei:

Właściwości Ekran - Ustawienia - Zaawansowane - Zakłądka GeForce - Wideo Pełnoekranowe

Wybierasz urządzenie pełnoekranowe na: automatyczny

Ma wygłądać jak na rys.:

http://img101.imageshack.us/my.php?imag … nia9ho.jpg