Film gwałtownie przyspiesza na co jakiś czas na pół sekundy

Ostatnio przy oglądaniu filmu przeskakuje on co jakiś czas o jakieś 5 klatek do przodu. Nie wiecie co to za problem? I jakie polecacie mi kodeki?

Przeinstalowałem kodeki i nic

EDIT:

Okazało się, że to film co jakiś czas gwałtownie przyspiesza na jakieś pół sekundy

Polecam K-Lite Codec Pack 3.5.3 Full.

K-lite Mega Codec Pack 3.5.3. Lepiej wersję Mega bo jest tam obsługa formatu rmvb. Na tym pakiecie idzie wszystko.

Zainstalowałem, k-lite ale problem nadal występuje

A jaki masz program do oglądania filmów? Ja mam AllPlayera 3.1 + K-Lite Mega Codec pack i praktycznie nigdy nie mam żadnych problemów z filmami.

Jeżeli do odtwarzania filmów używasz MPC, to w ustawieniach zaznacz jak poniżej:

87a2b46cef88ab68m.jpg

ustawiłem tak jak na skanie i dalej to samo. W allplayerze to samo. Może to wina karty tv, lub kjej sterów? Kupiłem ją parę dni temu (winfast 2000xp) Wcześniej było wszystko w porządku

Uaktualnij stery do karty graficznej i pobierz nowy DirectX.

a mógłbyś mi podać linki do najnowszych sterów dla 8600gt palit sonic+ i do nowego directxa?? nie mam teraz głowy do tego…

TU do palit sonic+ a TU DirectX.

Co to za film? Dzieje się tak na wszystkich? Wcześniej było ok na tym jednym konkretnym?

Na wszystkich, wcześniej było dobrze.

zobaczę jutro jak będzie po wgraniu sterów i directxa

EDIT:

Wgranie sterów do grafiki i Directxa nic nie dało. Macie inne pomysły?

EDIT 2:

dzieje się tak odkąd zainstalowałem tuner tv winfast 2000xp. Może to być jakiś konflikt z moją grafiką?

EDIT 3

To jednak nie przeskakuje o kilka klatek, tylko gwałtownie przyśpiesza odtwarzanie na jakieś pół sekundy

Ma ktoś pomysł? bardzo mnie to denerwuje