Film HD i Avi ReComp

Avi ReComp to program dzięki któremu można połączyć film i napisy w jedno. Mam pytanie dotyczące właśnie tego programu, czy można nim połączyć film HD z napisami? Próbowałem już to robić ale podczas gdy program przeprowadza rekompresję występuje błąd i koniec, nie da się nic zrobić.

Szczerze przyznam, że nie widziałem tego programu na oczy, ale… wydaje mi się że do filmu HD on nie podejdzie. Najlepiej zobacz sobie w opcjach lub gdzieś na internecie jakie formaty ten program obsługuje. Google nie gryzą!

Dodane 11.08.2009 (Wt) 13:58

Proponuję przeczytać, a następnym razem wejdź na google najpierw.

OK czyli z HD nie pójdzie, to może jakiś inny podobny program, który “naprawdę działa”

Poszukaj w google albo chociaż na http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=113&Obrobka+i+konwersja+video

Kiedy właśnie nie mogę znaleźć, nie wiem którym programem mogę to zrobić, przecież nie będę każdego instalował i sprawdzał

A w jakim formacie jest ten film? używałeś “Avi ReComp” czyli pewnie w formacie .avi ale co będziemy zgadywać. I na czym on będzie odtwarzany, domyślam się że na dvd bo poco dodawać do filmu napisy na stałe.

Film będzie odtwarzany na komputerze, nie na dvd. Film jest w formacie avi, ale może też być w mp4, nie sprawi mi to różnicy.

Jaki był ‘błąd’ w AVI ReComp?

Jakie są właściwości źródłowego pliku? Czym było kodowane wideo, jaka jest rozdzielczość, liczba klatek na sek …?

Skorzystaj z GSpot albo MediaInfo.