Film na stronie www

Witam

mam drobny problem chce wrzucić film na stronkę w formacie FLV ale z podziałem na tzw. “chaptery” czy ktoś z szacownego grona forumowiczów może mi posłużyć radą jaki rodzaj softu będę potrzebował by tego dokonać ??

Konkretnie chodzi mi o to by w materiale umieścić znaczniki po kliknięciu których będzie można bezpośrednio przeskoczyć do interesującego nas fragmentu …

Bardzo proszę o pomoc i konstruktywne porady.

Pozdrawiam

pcmaniac54

Jeżeli chcesz aby film miał te Chaptery, chyba prościej będzie stworzyć osobne flv od odtworzenia, każdy flv to byłby 1 chapter, a potem je odtworzyć jakimś programem.

no tak ale czy do tego odtwarzania na stronie np. w systemie joomla jest jakiś program umożliwiający zrobienie takiego połączenia ?? (z listą dostępnych kawałków do odtworzenia ?)

Tak jak szybko szukałem w google, to nie znalazłem odtwarzacza flv z playlistą, ale jeszcze się postaram poszukać :wink:

dzięki za info dotyczącego tego tematu będę wdzięczny

Witam;

najlepiej chyba byłoby utworzyć plik swf (flash) który “w locie” odtwarzałby zewnętrzne pliki flv, pokazywał miniaturki, opisy, przyciski sterujące…

Jeżeli znasz trochę flasha, lub masz dostęp do jakichś programików robiących takie rzeczy prawie automatycznie, to łatwe…

Potem musisz do Joomla! zainstalować jakiś bot, który umożliwi odtwarzanie takiego pliku, ew. zawrzeć stronę z odtwarzaczem we wrappera.