Film na telewizorze i pulpit na monitorze jednocześnie

Chciałbym ustawić by film odtwarzany z komputera był oglądany na telewizorze a w tym czasie była możliwa normalna praca przed monitorem.

czy jest to możliwe? (w jakimś temacie było, że da się, tylko nie potrafię tego teraz znaleźć ) a jeśli tak to jak to ustawić.

Moja karta graficzna to ATI Radeon 9600

jest tu program Hydravision i narzędzie Multi desk

W menadżerze urządzeń widoczne są 2 karty:

ATI RADEON 9600 Series

i

ATI RADEON 9600 Series Secondary

Więc mi też sie wydaje że powinno się dać, ale jak?

Chodzi Ci że… niby ogląda ktoś film z komputera na telewizorze a Ty w tym momencie powiedzmy widzisz posta i filmu nie oglądasz na monitorze ? a On spokojnie ogląda film ? Lub Ty grasz a on ogląda nadal ?

Jeżeli takiego programu nie ma to dzięki za pomysł na orginalny program :slight_smile:

http://www.solar.blurp.org/tvout.html#wyb%F3r Może to pomoże

@ c3x

jak zadziała tak jak ja to rozumiem to będzie idealnie (teraz nie mam czasu podłączać TV)

a dla poprzedników objaśnienie:

ktoś sobie ogląda film z komputera na TV (pełny ekran), a ktoś inny na tym komputerze przegląda stronki na internecie lub gra (ale bez głosu, bo by przeszkadzał tej 1 osobie (podobno musiały by być 2 karty dźwiękowe)) nie przeszkadzając tej 1 osobie

No bez głosu to się nie da za bardzo. Ale zawsze możesz ściszyć dźwięk w głośnikach od komputera. Uprzedzam ewentualne pytanie - żeby mieć dźwięk zarazem na komputerze jak i w tv, to musisz sobie kupić rozgałęźnik typu “jack” (mały) no i odpowiedni kabel, który poprowadzisz od karty dźwiękowej do telewizora (jack -> chinch).

A jak zrobić żeby oglądać jednocześnie ten sam obraz na MONITORZE JAK I NA TV?