Film na wlasnej stronie www - jak go wstawic?

Mądrzy ludzie, pomóżcie! Mam swój filmik w formacie fvl, który muszę wstawic na stronę www, jak to zrobic??? Doczytalam już, że potrzebny jest fragment kodu html i plik playera z rozszerzeniem .swf, ale oczywiście to jak dotąd nie działa u mnie. Ściągnęłam kilka player’ow ale ich pliki swf nie chcą współpracowac, chętnie użyłabym Adobe Media Player, ale GDZIE ON MA TO SWF??? Błagam o pomoc, już trzeci dzień siedzę murem i tłukę głową w klawiaturę…

Nie chodzi czasem o film w formacie flv?

Spróbuj FLV Player 1.3.3

Jest jeszcze inna możliwość - konwersja z formatu flv na AVI lub MPEG

za pomocą Pazera Free FLV to AVI Converter

tak, flv, literówka… :o) flv wlaśnie mam - tylko nie mam pliku swf - albo go nie widzę nigdzie, diabła…

Z tej strony pobierzesz darmowego playera z rozszerzeniem .swf i przeczytasz instrukcję, jak umieścić swój film na stronie :wink:

http://www.jeroenwijering.com/?item=JW_FLV_Media_Player

POLACY! !!

Ka2 , Przypominam, że na forum należy pisać także z polskimi literkami (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń), dlatego proszę o poprawienie swojego posta. W przypadku zignorowania prośby, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje.

Przepraszam! Faktycznie nie doczytałam tej zasady a bardzo mi się podoba i z przyjemnością poprawiam swoje niedbalstwo :slight_smile: Inna sprawa, że na moim “amerykańskim” laptopie nijak nie mogę ustawic polskiego “c”; pojawia mi się zawsze “WELCOME TO ATI LIST…” instalator czy jaki go tam pies. Więc i tu nie mogę poprawic wszystkiego, pardon! Może wiesz jak to obejśc? Byłabym bardzo wdzięczna…

O, właśnie: ATI CATALYST control center. Jak to wyłączyc??