Film problem z wypakowaiem?

mam sobie film podzielony na party. Dziwna nazwa tych plikow:

Deep_20Impact.Disk.1.Mobineedz.com.avi.001

Deep_20Impact.Disk.1.Mobineedz.com.avi.002

Deep_20Impact.Disk.2.Mobineedz.com.avi.001

Deep_20Impact.Disk.2.Mobineedz.com.avi.002

Deep_20Impact.Disk.2.Mobineedz.com.avi.003

jak to scalic??

Jak ściągasz filmy z internetu to radź sobie sam.

skad wiesz ze z internetu?? a po za tym to jest lagalne jesli masz oryginal wiec jak nie pomagasz to nie pisz, ok?

Nietrudno się domyślić,legalne to też raczej nie jest nawet jak masz oryginał.Legalne to może jest zrobienie kopii filmu z oryginalnej płyty.

nie masz podstaw zeby mowic ze mam cos nielegalnego jak tego nie widzisz,to jesli nie pomagasz to nie pisz, ok?? bo to jest dział problemy a nie pogadanki zeby sobie posty nabijac

Hmm… scalić? Ja tu widzę film podzielony na dwie płyty/części. Spróbuj po prostu wypakować jedno archiwum, a “paker” powinien automatycznie wykryć resztę i wypakować cały film, już scalony. W WinRAR działa.

jak otworze go w winiarze to pisze ze niewłaściwy format

No nie całkiem. Są serwisy z których można zupełnie legalnie pobierać np polskie stare filmy. Oczywiście płacisz za możliwość ściągnięcia na dysk.

ctrl zaznaczasz wszystkie pliki i enter. powinien sie otworzyć WinRar i to rozpakować.

wyskakuje żeby wybrać program w którym to otworze i później daj winrar i to samo

Zakładając że to film amatorski nakrecony kamera (np jakas prywatna impreza) no to:

koleś na warezie z którego to masz powinien miec gdzieś w opisie albo podpisie gdzies podany link do programu który scala te pliki a jak nie bedzie to

Total Commander

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=4&id=3

spróbuj tak: (Deep_20Impact.Disk.1.Mobineedz.com.avi.001) zmień nazwę w ten sposób: (Deep_20Impact.Disk.1.Mobineedz.com1_1.avi)

przykładowo że to pierwszy plik. Spróbuj uruchomić “jako film” czyli jakiś tam odtwarzacz do formatu .avi. Jak się da otworzyć, to pozamieniaj w reszcie plików nazwy j/w i połącz w całość

scalilem total commanderem i pisze ze plik crc jest niedostepny

ok juz sobie poradzilem thx za odpowedzi ;]

no to powiedz jak? może innym się przyda :mrgreen:

uzylel total commandera i kliknalem na …disk.1…avi.001 i dalem Plik=>scal i wyskoczylo mi okienko gdzie zapisac disk 1 i kolknalem ok i scalalo, prosze sie nie przejmowac ze wyskoczy ze blad crc plik jes ok i to samo zrobilem z disk.1. tez zaznaczylem tylko …avi.001 i dalem scal w scalilo mi ;]