Film się tnie

Bardzo proszę o pomoc .Czy ktoś mogł by mi powiedzieć jaki odtwarzacz filmów (avi) byłby najlepszy do komputera który jest dość stary(128 RAM)

Nawet nie wiem jaki to sprzęt bo to nie mój tylo kolegi ale przy zainstalowaniu np subedita i ffddshow filmy sie uruchamiają ale strasznie się tną albo oddtwarza się wszystko jakby w zwolnionym tempie.(wydaje mi się że to wina sprzętu ale mogę się mylić)

Może jest jakis oddtwazacz który zabiera bardzo mało pamieci i przez to mógłby sie nadawać .

Bardzo proszę o jakies porady.

Bestplayer zżera b. mało pamięci

Moim zdaniem najlepszy jest all player :expressionless:

I co teraz zacznie sie który lepszy.

Subedit także.

To skorzystaj z EVEREST Home Edition a dowiesz sie praktycznie wszystkiego o tym sprzęcie.

No i podaj oczywiście na forum info o sprzecie bo najprawdopodobnie to bedzie problemem aczkolwiek nie musi.

zainstaluj Bestplayer i KliteCodeck<=(to jest kodek)=>

Jeśli procesor za słaby to żaden program nie pomoże. 450 MHz to CHYBA minimum.

Dokładnie. Pamięci jest wystarczająco (128 MB). Zapewne procesor jest bardzo słaby. Przy 450 filmy chodzą dosyć płynnie.

Choć można pokusić się o wykorzystanie tego programu: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=536&t=24 Dzięki funkcji Overlay pozwolić może nieco odciążyć procesor, co może wpłynąć pozytywnie na całość procesu odtwarzania filmu.