Film w powerpoint

Moj problem wyglada tak: Chce wstawic do prezentacji filmik i nie moge. Korzystlem z pomocy ale dalej nie moge sobie poradzic. Teoretycznie filmik wstawiam ale jak pojawia sie strona z nim to on sie nie wlacza. Moze wogole go tam nie ma. Nie wiem!!

Prosze pomozcie!!

Kliknij tam gdzie standardowo wkleja sie clipart. Następnie -> Wstaw -> Film i dźwięk -> Film z pliku [znajdź film na dysku i OK] . Następnie kliknij na ten filmik prawym przyciskiem i wybierz animacja niestandardowa i w zakładzce “czas” zaznacz do obiektu media opcje “Animacja” - i tyle powinno działać :wink:

Szukam na dysku filmik i klikam OK. Komp chwilke pomysli i to wszystko. Nie ma zadnej ikonki ani nic wiec nie wiem gdzie mam kliknavc prawym :frowning: :frowning: :frowning:

Po wstawieniu filmu powinien wyglądać tak jak zdjęcie klikasz na niego wybierasz animacja niestandardowa i zakładke czas a tam zaznacz opcje Animacja.

ZACZNIJMY OD TEGO ZE MI SIE FILMIK WOGOLE NIE CHCE WSTAWIC! !!

To moze opisz to jak dokładnie wstawiasz ten film :wink:

Dobra. Klikam WSTAW->FILMY I DZIWKEI->FILM Z PLIKU wtedy wybieram filmik i klikam OK. Komp chwilke mysli i nic sie nie dzieje. Zadnego obrazu nie mm na stronie. Zrobilem taka probe o skopiowalem filmik i zrobilem polecenie WKLEJ w prrezentazji i pojawilo sie okienko ze nie ma jakiegos kodeka czy cos takiego. Mi sie wydaje ze ma kodeki poniewaz ten filmik normalnie odtwarza mi sie na kompie i jest on krecony aparatem cyfrowym.

Niestety chyba nic nie poradze tylko tyle sie nauczyłem na lekcjach informatyki, ale może znajdzie sie ktoś kto pomoże. Pozdrawaim - powodzenia.