Film waży 700 MB a trwa 4 sekundy

w Windows Media Player. Dlaczego? Ma format avi.

A co najciekawsze wagę się podaje np. w gramach, kilogramach, tonach :wink:

Co do tematu - plik jest uszkodzony lub nie ściągnięty w całości.

Zwróć uwagę, że ściągając np. z torrenta, plik ma docelowy rozmiar już chwilę po zaczęciu pobierania mimo, że jeszcze prawie nic się nie ściągnęło.

Coś więcej napisz na temat tego pliku , to jest materiał jakiś nagrany przez ciebie lub przechwycony , czy po prostu standardowy film Avi-Xvid który miał trwać około 1h30m ?

Przyłączam się do tego co napisał Cedar , dodam tylko do tego że oprócz programów do torrentów także różne inne programy do pobierania z sieci (tzw. menedżery pobierania) mają opcję “zarezerwuj miejsce na dysku” która powoduje tworzenie najpierw pustego pliku w docelowej lokalizacji, o docelowej nazwie i docelowej wielkości a dopiero potem wpisuje w ten plik pobierane dane.

W razie gdy plik.avi jest już fizycznie cały na dysku ,to czy w trakcie tych 4 sekund nie wyświetla się na ekranie info o braku jakiś kodeków ? Bo krążą po sieci takie (chyba) “robaczywe” pliki.

Wszystko zależy od sytuacji.

Nagrywając pulpit darmowym programem Camstudio z kodekiem CamStudio no losses kilkusekundowe pliki mają po kilkaset megabajtów.

Tak, tylko to nie są “robaczywe” tylko zwyczajnie fałszywki chamsko naciągające i namawiające do pobranie niby kodeka który tak naprawdę jest wirusem.