Filmik nie działa w prezentacji Power Point 2003

Witam, mam problem z dodaniem filmiku do Power Pointa. Po koleji: ściągnąłem filmik z YT w formacie MP4 i Flash - oba nie są obsługiwane. Więc zacząłem konwertować i ten i ten. W jednym przypadku kiedy wrzucę do prezentacji i włącze to jest tylko dźwięk a w drugim filmik, który trwa ponad 2 minuty zostaje wyświetlony tylko przez 10 sek i to tak szybko klatkowane jest, wybrane sceny jakieś. Konwertowałem do .avi. Power Point 2003. Czy ktoś wie jak wrzucić by wszystko działało ?

Witam,

Spróbuj ściągnąć kodeki do filmów, polecam pakiet K-lite codec pack mega. Najlepiej jak pobierzesz najnowszą wersję office 2010. Ja ostatnio robiłem tam prezentacje i wszystko działało bardzo dobrze.

Tu masz link do codecków:

http://ftp.freenet.de/pub/filepilot/fpt … 0_Mega.exe

Pozdrawiam

Xemidra

codeki mam zainstalowane, więc to nie to :wink: Office 2003 mui być

Więc po prostu zaktualizuj do najnowszej wersji i spokój. Najlepiej 2010, bo wiem że tam w jakiś sposób, nie pamiętam jaki poprawili wrzucanie filmów i audio do prezentacji, względem wcześniejszych wersji programu.

Heh ja Cię rozumiem, ale mi nie oto chodzi. Ja tą prezentacje muszę koniecznie zrobić w 2003 i 2010 nie wchodzi kompletnie w grę !