Filmiki na stronach włączają się dopiero po załadowaniu

Witam,

otóż wszystkie filmiki, mp3 itd z różnych stron np. youtube, maxior włączają mi się dopiero po pełnym załadowaniu, tak, że muszcze czekać, aż się cały filmik ściągnie i dopiero wtedy mogę go oglądać :expressionless: jest to uciążliwe, bo tyle czekać, a tak to bym sobie już oglądał, a w między czasie by się dalsza część ładowała…

jaką masz prędkość łącza?

To zależy również od długości filmów, jakie oglądasz. Jeśli filmik jest zbyt długi, a Twoje łącze internetowe jest za wolne, to po prostu nie nadąży z buforowaniem i tak się będzie działo.

Witam.

Miałem identyczny problem. U mnie winny był Eset Smart Security a dokładnie w opcji “filtrowanie ruchu sieciowego”, gdy w zakładce “tryb aktywny” ustawiłem aby śledziło przeglądarkę w moim przypadku Firefox filmy czy mp3 z różnych stron działały, ale dopiero po całkowitym wczytaniu (po prostu Eset w trybie aktywnym musi przeskanować to co się aktualnie buforuje i dopiero można oglądać film, czy słuchać muzyki) Jeśli też masz Eseta lub inny pakiet zabezpieczający sieć z podobnymi ustawieniami to polecam zostawić śledzenie przeglądarki tylko w “trybie pasywnym” i problem ustąpi.

Pozdrawiam.