Filmiki na youtube.com się zacinają

a mi tnie się obraz nawet jak mam cały plik wczytany;/ wina karty graficznej czy co? bo u kumpli działa normalnie…

Zawsze czy tylko czasami?

Najprawdopodobnej masz szłabe łocze albo masz zaduzo zbendnych procesuw po otwieranych dlatego filmiki sie tną

no to ja was chlopaki zaskocze i powiem ze mam taki sam problem jak tutaj niektorzy

  1. mam pasek zaladowany na maxa

  2. moj komputer to: quad Q6600 do tego 2GB ram [wiec raczej nie w tym tkwi problem]

3.lacze 6Mbit/512Kbit[nie neo]

a filmiki mi sie zacinaja co 5sekund[tzn.puszczam filmik zacina sie przesune do przodu i za chwile zonu sie zacina]

_________________________

i jak ktos mi cos o laczu napisze to go wysmieje

Cały czas? Bo u mnie nie zawsze.

Specjalnie sie zarejestrowałam żeby powiedzieć potencajlnym przyszłym forumowiczom którzy będą chcieli skorzystać tu z porady że to NIE MA NAJMNIEJSZEGO SENSU, gdyż nie znajda tu pomocy.To co tu piszą to bzdury i brak wiedzy odwiedziłam juz od rana kilka stronek i czytałam fora poniewaz mam identyczny problem i tam chociaz były jakies porady krok po kroku szukanie problemu i fachowe wskazówki a tu ktos pisze ze masz wolne łącze!!bzdura nawet jelsi ktos ma 1mb a wczensiej chodzilo mu wszystko bez problemu to jak szybkosc neta moze meic tu znaczenie.pozatym wszyscy pisza ze film sie im ładuje i na tym koniec wiec sie ładuje. lepiej poczytajcie inne fora a pozniej probujcie pomagac.Pozdrawiam wszystkich i zycze sukcesu,bo ja juz naprawilam problem korzystając z innych stronek.Ciao:)

Jak naprawiłaś ten problem?