Filmiki na Youtube zacinają się

Witam.

Od jakiegoś czasu mam problem z oglądaniem filmików z YT .

Na początku było to dość rzadko (po oglądnięciu ok. 20 filmików 21 się zacinał) ale z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej .

Dzisiaj już zacina się po obejrzeniu ok. 5 min. i nie ważne czy te 5 min. jest w jednym filmiku , czy np. pierwszy trwa 4 min. a zacina się w 1 min. następnego.

Filmik sobie leci do tych 5 min. i przestaje się buforować ale wystarczy przeskoczyć choćby o 1 s. w tył czy przód i dalej się odtwarza aż do kolejnych 5 min.

Przeglądarka Opera 11.61 flash player też najnowszy .

Czytając podobne wątki i zamieszczone tam porady zaznaczę , że wszystkie ciasteczka i historia usuwane są po każdym zamknięciu przeglądarki .

Regularnie czyszczę kompa CCleanerem

Wolnego miejsca na dysku systemowym jest w tej chwili prawie 3 gb .

System to windows 7

Antywirus comodo internet security

Łącze 15 mb/s ( w praktyce nie spada poniżej 14.5 mb/s )

Jeszcze dodam ,że w ustawieniach flash playera dałem dzisiaj “magazyn danych - bez ograniczeń”

Sam już nie wiem co może powodować te problemy , więc proszę o rady , co jeszcze można zrobić.

może oglądasz filmy w hd gdzie twoja karta nie obsługuje . Mozesz powiedziec jaką masz kartę graficzną, a najlepiej całą konfigurację komputera :-o

Czasami oglądam w hd , ale problem występuje przy każdej jakości .

Jeśli to w czymś pomoże to proszę :

Typ procesora DualCore AMD Athlon Black Edition 7850, 2782 MHz (14 x 199)

karta Gigabyte GeForce GTS 250

Ram 2X 1GB + 2X2 GB

CTRL+Shift+E > wyłącz wszystkie rozszerzenia i sprawdź.( U mnie na O 11.61 / GT240 / 25Mbit/s wszystko śmiga i buforuje się pięknie na 1080p )

Sprawdź też na czystym profilu w ,pasku adresu wpisz opera:about > przejdź > Profil użytkownika > przejdź pod podaną ścieżkę przy zamkniętej Operze i wytnij ten folder i wklej na pulpit .Uruchom Opere.

Jeśli chodzi o rozszerzenia to akurat nie mam żadnych włączonych , jedynie nieaktywne google translate .

Jak na razie pomogło mam nadzieję . Zapuszczę jakiś dłuższy filmik i sprawdze czy faktycznie.

Jak pomoże to podmień sobie najpotrzebniejsze pliki z kopii profilu : wand.dat / bookmarks.adr / speedial.ini / notes.adr (hasła/zakładki/speedial/notatki) ,jak będzię ok to podmień urlfilter.ini - jak używałeś ,operaprefs.ini - stare ustawienia, jak coś się schrzani to będziesz wiedział co jest przyczyną. Wyedytuj też stary plik operaprefs.ini ,znajdź Browser JavaScript= podaj jaka jest wartość po = .

Mnie też się tak zdarzało ale w Linuksie. Problem był albo z Operą albo z Flash Playerem, bo po którejś aktualizacji problem ustąpił.

Nie ma wpływu, HD chodzi jakoś na 8 letniej karcie AGP 64MB, jedynie klatkuje.

ra-v , [czasami] problem z działaniem kilku stronek [w tym YT] ,w paru ostatnich wersjach Opery [na starych profilach usera] ,powoduję “samoistne” przestawienie się wartości Browser JavaScript z 2 na 0 : opera:config#UserPrefs|BrowserJavaScript ,co powoduje nieużywanie pliku browser.js który poprzez wstrzyknięcie javascriptu naprawia problemy ze stronkami ujętymi w tym skrypcie(po ustawieniu “Domyślnie” jest wartość 1, po upływie tygodnia przestawia się na 2)

Troszkę mnie nie było ale filmik leci już ponad 1,5 h i nie ma problemu.

Co do operaprefs.ini to Browser JavaScript=2

Co do zakładek , notatek itp. to korzystam z Opera link więc skopiowałem jedynie wand.dat

Wielkie dzięki za pomoc .