Filmiki z youtube

Witam, witam to znowu ja z moimi nieprawdopodobnymi problemami. Otóż ładuję mi się filmik na youtube lecz leci tylko 2 sek. i się zacina, i przycisk jest taki jakby leciało cały czas, nic nie daję naciśnięcie go drugi raz … tylko gdy nacisnę na pasek gdzie leci ta kropka i go " przewinę" trochę do przodu to znowu poleci 2 sek. i się zatnie. Za wszelką pomoc dziękuję :smiley:

jaką masz wersję flasha?

eee … adobe flash player 9

Kolega winnux8 pytał o dokładną wersję. Wersji 9 jest kilka. Odczekaj aż film w całości wyląduje w pamięci podręcznej przeglądarki i wtedy sprawdź, czy odtwarzanie jest poprawne.

czekałem aż się cały naładuje ale nic :? a dokładniej to znaczy tak ? : Adobe Flash Player ActiveX

ściągnij jeszcze raz flasha

właśnie instaluje od nowa … instalkę miałem już na kompie … sprawdzę czy pójdzie po tym ale myślę że tak :slight_smile: dzięki za pomoc

Kiedyś używałem Internet Explorer to też to miałem, przeszedłem na Mozille i działa ładnie. Jaką masz przeglądarkę?

mam mozille firefox … ściągnąłem flash playera z tąd http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash

to waży tylko 1.1 mb :o ?? … i ściągnąłem najnowszą mozille ale problem dalej jest … dodam jeszcze że podczas tych 2 sekund dźwięku nie ma w ogóle

Złączono Posta : 14.11.2007 (Sro) 22:19

spoko … spoko … jak zwykle moja super maszyna sama sobie poradziła z moją pomocą :smiley: nie wiem co i jak ale wporzo jest … nie chodził też dźwięk w winampie to zainstalowałem najnowszego, flashplayera też i mozille i nic a potem uruchomiłem ponownie i już było wporzo :mrgreen: … jak zawsze problem się sam rowiązuje 8) dzięki że coś próbowaliście zdziałać :lol: temat do kosza czy tam do czegoś takiego :smiley: