Filmweb - strona nie funkcjonuje prawidłowo na moim komputerze

Od wielu miesięcy portal filmweb.pl nie działa mi poprawnie. Nie działa mi żadna z opcji, która wymaga klikania/oceniania. Nie mogę oceniać recenzji, aktorów, normalnie wyświetlać powiadomień, przesuwać kanałów w programie TV, nie mówiąc już o jakimś lajkowaniu postów. Jedyne co mi jeszcze działa, to pisanie komentarzy i ocenianie filmów. Odrzucone kontrybucje przejrzałem dopiero po roku na drugim komputerze, bo tylko tam mogłem przeczytać komentarze moderatorów! Tam mi wszystko działa poprawnie (Na obu kompach mam Windows XP). Na moim komputerze serwis fw nie działa mi dobrze ani na firefoxie, ani na chrome czy operze. Jakiś tydzień po sformatowaniu C było wszystko OK, ale później znowu zaczęło się sypać. Usunąłem cache z firefoxa, nawet przeinstalowałem go i też nic nie pomogło. Może to być ewentualnie związane z jakimś niechcianym programem, który mi zakłóca działanie strony. Na fw nikt mi nie pomoże, więc zwracam się o pomoc tutaj.

RandomNickname, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Może masz zainstalowane dodatki/rozszerzenia w przeglądarkach (Adblock, uBlock, Disconnect, Ghostery, FlashBlock itp), które Ci blokują.

 

Czy masz zainstalowane najnowsze pluginy, jak Shockwave player, Flash player (dla każdego typu przeglądarki inny), czy Java?

 

Daj też logi w dziale ‘Bezpieczeństwo’ i poproś o sprawdzenie. Może jaki robal się przyplątał.

Adblock nie jest problem, zarówno z nim jak i bez niego mi nie działa.

Co do pluginów to nie jestem pewien, aczkolwiek instaluje wszystko to o co się upomina strona po której buszuję w danym momencie.

 

PS: Mam podać logi w nowym dziale, zakładając nowy temat i wyjaśniając problem jeszcze raz?

Jeszcze to wykonaj w przeglądarce:

a4129d402815382.jpg