Filmy a konkretnie dzwiek

(matifcb) #1

czesto mam tak ze filmy mi mula albo dzwiek jest za pozno. obraz juz jest a dzwiek po chwili mam kodeki ac3 filter na dzwiek i ffshow 20040514 wylaczam wszystkie programy bo zauwazylem ze jak mama gg i zuzycie procka jest duze to filmy gorzej chodza na moim kompie.

(lazikar) #2

Jak masz duże zużycie procka to filmy będą skakać, ale to chyba nie Gadu Gadu powoduje tak duże zużycie procesora. Jakiego odtwarzacza używasz?

ffshow 20040514 możesz ewentualnie zamienić na

:arrow: ffdshow 20040828

(matifcb) #3

uzywam cinema player ale na vplayerze to samo mialem

(Adi171717) #4

A moze Ty masz po prostu tak nagrane filmy ??

Swoja droga byl taki odtwarzacz, ktory przesuwal napisy w czasie, ale kodeka, ktory przestawia dzwiek w czasie nie bylo jeszcze nigdy :slight_smile:

Co najwyzej mozesz przesunac dzwiek virtualdubem 8)

hm... moze sproboj All playerem -> poszukaj na vortalu w programach

(Ramcin4) #5

u m nie też sie tak czasem dźwiek rozjeżdżał z wizją - pomogła defragmentacja dysku i inne "porządki"

oczywiście zużycie procka i pamięci też swoje robi:))

(system) #6

Pytanie,jaki kolega ma sprzęt?Dużo od tego zależy.Jak miałem Pentium III 500 to wiele filmów miało takie objawy a jak zmieniłem na Athlona 2500+ to wszystko chodzi ultrapłynnie!

(S Man1) #7

Chcesz powiedzieć, że PIII 500 jest za slłabym prockiem, aby odtwarzać płynnie filmy ?? :?

(system) #8

Napewno ma większe problemy niż lepszy procek,to jest chyba oczywiste.W dzisiejszych czasach ludzie robią DivX-y w większej rozdzielczości czy innymi podrasowaniami i to może skutkować większymi problemami dla np.Pentium III 500!

(lazikar) #9

Co nie znaczy że sobie z tym nie radzi. :smiley:

Zresztą nie wiadomo co kolega ma za sprzęt więc poczekajmy. :smiley: