Filmy a konkretnie dzwiek

czesto mam tak ze filmy mi mula albo dzwiek jest za pozno. obraz juz jest a dzwiek po chwili mam kodeki ac3 filter na dzwiek i ffshow 20040514 wylaczam wszystkie programy bo zauwazylem ze jak mama gg i zuzycie procka jest duze to filmy gorzej chodza na moim kompie.

Jak masz duże zużycie procka to filmy będą skakać, ale to chyba nie Gadu Gadu powoduje tak duże zużycie procesora. Jakiego odtwarzacza używasz?

ffshow 20040514 możesz ewentualnie zamienić na

:arrow: ffdshow 20040828

uzywam cinema player ale na vplayerze to samo mialem

A moze Ty masz po prostu tak nagrane filmy ??

Swoja droga byl taki odtwarzacz, ktory przesuwal napisy w czasie, ale kodeka, ktory przestawia dzwiek w czasie nie bylo jeszcze nigdy :slight_smile:

Co najwyzej mozesz przesunac dzwiek virtualdubem 8)

hm… moze sproboj All playerem -> poszukaj na vortalu w programach

u m nie też sie tak czasem dźwiek rozjeżdżał z wizją - pomogła defragmentacja dysku i inne “porządki”

oczywiście zużycie procka i pamięci też swoje robi:))

Pytanie,jaki kolega ma sprzęt?Dużo od tego zależy.Jak miałem Pentium III 500 to wiele filmów miało takie objawy a jak zmieniłem na Athlona 2500+ to wszystko chodzi ultrapłynnie!

Chcesz powiedzieć, że PIII 500 jest za slłabym prockiem, aby odtwarzać płynnie filmy ?? :?

Napewno ma większe problemy niż lepszy procek,to jest chyba oczywiste.W dzisiejszych czasach ludzie robią DivX-y w większej rozdzielczości czy innymi podrasowaniami i to może skutkować większymi problemami dla np.Pentium III 500!

Co nie znaczy że sobie z tym nie radzi. :smiley:

Zresztą nie wiadomo co kolega ma za sprzęt więc poczekajmy. :smiley: