Filmy a'la Tarantino za niewielkie pieniądze

Witam.

Jeżeli ktoś lubi filmy a’la Tarantino, to informuję, że od dziś w Dzienniku rusza cykl “Kino według Tarantino”, który będzie miał 7 odcinków.

Pierwszy ogień - Sin City - chyba nie trzeba pisać nic więcej :wink:

Cena gazety z filmem DVD - 6.99 zł

W przyszłym tygodniu Jackie Brown z doborową obsadą.

Świetnie - dobry film za niewielkie pieniądze :slight_smile: Mam nadzieje że pozostałe tytuły także będą w tej samej cenie…

PS. Na plus należy zaliczyć brak idiotycznych reklam przed rozpoczęciem filmu :d vide filmy z babskich czasopism…

Raczej na pewno. Biorąc pod uwagę ile filmy kosztują, to cena ta i tak jest do zaakceptowania.

Raczej nie. To jest pierwszy film z serii więc pewnie tak jak w reszcie serii Dziennika pierwszy w cenie promocyjnej. No ale może się mylę :smiley:

Ehh, jeśli następne filmy nie będą zbyt “wygórowane cenowo” to jednego nabywce już mają :wink: chociaż nie powiem - chciałbym żeby wszystkie kosztowały ~7zł :smiley:

Dziennik w każdy piątek dołącza film - od paru ładnych miesięcy i za jednym wyjątkiem podniesienia ceny - cały czas jest ta sama.

Z tego co wiem, to wszystkie filmy mają być w tej samej cenie, tj. 6,99 zł. Pierwszy z kolekcji “Sin City” już dzisiaj kupiłem, niestety z tego co się orientowałem to w kolekcji nie będzie “Wściekłych psów” :(. Moim zdaniem mogli by je dać zamiast “Jacky Brown” :).

Ciekawe czy będzie Mokra Robota

Dziś pojawiła się druga część kolekcji

Jackie Brown

Niezła obsada :slight_smile: