Filmy do PSP

Mam pytanie… wiem, że to chyba nie ten temat, ale nie wiedziałam gdzie napisać… Więc nie mam pojęcia w jakim formacie mają być filmy do PSP, no i jak już wiemy jaki to format to jak zmienić format pliku na dobry? Proszę o pomoc.

Filmy mają być w formacie AAC, MPEG4, MP4. Pewnie w zmniejszonej roździelczości do wielkości w pikselach ekranu 480 X 272

dzięki :smiley: Tylko jak to przerobić?? Ja jeśli chodzi o te wszystkie formaty i duperele to zielona jestem :smiley:

programem Total Video Conventer lub innym :lol:

dzieki koFFam, jak coś uprzedzam, że będę pisać :smiley:

Trochę to dziwne?? poco dla dziewczyny (chyba) PSP #-o :stuck_out_tongue:

Jak to po co?? Po to samo po co chłopakowi, gry (np. Taken), słucham muzyki, czasami szperam w necie… wiesz dużo podróżuje, a nie lubię się nudzić, ostatnio pękł mi wyświetlacz, to kupiłam nowe białe i postanowiłam wgrać jakieś filmiki :slight_smile:

wow! !!

czego wow??

W Total Video Conventer wybierasz, że dla PSP i zmienia format.

wow! !!

simsy czasem tez ale taken jest duuuzo lepszy, poza tym nie mam simsow tylko od qmpelki pozyczam :slight_smile: poza tym gram w tennisa, do nowego PSP w zestawie bylo Call of Duty, ale jeszcez nie gralam wiec zobacze co z tego bedzie :slight_smile: oprocz tego mam daxtera jakies takie dziwne statki i…Killzone

:o

:slight_smile: *uśmiecha się skromnie trzepocząc rzęsami* xDD

onimusza666 , ty się nie dziw, są dziewczyny którym się podoba nokia n-gage i nokia N70 :smiley: no i są fanami symbiana mimo że to ciężkie klocki :smiley:

:lol:

Jak chcesz ściągać filmiki z YouTube, to polecam: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … er+3.1.1.3 ten konwerter “przerobi” je na takie, które odtworzysz na PSP

Ze tej strony możesz pobrać darmowe dema gier: http://store.playstation.com/game/index.vm

oł nie xDD te nokie są meskie a co to za gierka czy cos xDD??

Ej… chłopaki… pomocy xDD zkonwertowałam na ten format co mowiliscie i nie hula =( help mi plisss xD

Hm… U mnie chodzi.

Podaj więcej szczegółów: jakim programem, co pokazuje na PSP itd.