Filmy (i nie tylko) szumią - Google Pixel 3a

Tak jak wyżej. Podczas nagrywania wideo (aplikacja od Google oraz inną ze sklepu, w różnych konfiguracjach i fpsach) oraz audio (dyktafon) mikrofon zbiera różne szumy, które są bardzo słyszalne mimo iż nagrywałem materiały w zupełnej ciszy. Telefon ma najnowszą wersję Androida 10 oraz zabezpieczeń, próbowałem rożnych rzeczy, nawet resetu i przywrócenia konta Google od nowa- wciąż to samo.

Co ciekawe problem nie występuje jak z kimś rozmawiam. Każdy słyszy mnie bardzo dobrze przez mikrofon. Problem występuje od paru dni a ostatnia aktualizacja Androida 10 była dostępna 5 grudnia.

Ktoś spotkał się z czymś podobnym? Pozdrawiam

Sampel:

Nagraj film, zobaczymy jak to wygląda.

Tak właśnie to słychać, mimo, że jest absolutna cisza.

Kamera będzie zbierać szumy, bo nagrywasz o późnej porze. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Nie ma znaczenia.
Nagraj coś w dzień, będziesz miał porównanie.
Wg. mnie, jest ok.

To nie chodzi o obraz tylko o dźwięk. Za dnia jest to samo.

@krystian3w może raczysz się wypowiedzieć?

Masz odpowiedź.
Albo tak ma być, albo po prostu jest to wada aktualizacji.

Jakby tak miało być to bym nie pisał na forum.
Aktualizacja była 5 grudnia a od tego czasu nagrałem sporo filmów bez tych szumów.
Szumy są od paru dni.
Od tamtego momentu nie było aktualizacji. Może jakiś sterownik? Nie mam pojęcia. Mikrofon po prostu zbiera dźwięki których nie ma ale tylko przy nagrywaniu czegokolwiek. Przy rozmowie telefonicznej nic nie ma.

Nope:

forum.dobreprogramy.pl#?#article[data-user-id="296253"] .post-retort:-abp-contains(krystian3w)

lub generycznie:

forum.dobreprogramy.pl#?#article .post-retort:-abp-contains(krystian3w)

Pisz po ludzku a nie “hieroglafy” wysyłasz od zawsze, gdzie większość forumowiczów nie ma pojęcia o co chodzi.
@Korchez nie dogadamy się.

Wklej sobie filtr do ABP / AdBlock / uBO / AdGuard i problem “wyparuje”; inne emoty zostaną.

Wolę internet z reklamami.

Ok czy ktokolwiek mógłby pisać coś sensownego? Robi się z tego off topic…

Można odsubskrybować (dezaktywować) listy i zostawić 1 pod forum. Albo sobie to przeprogramuj na skrypt .user.js, z Stylus to nie jest kompatybilne, bo porzucono myśl sprawdzania tekstu w elementach samym CSS-em.

Piszesz w taki sposób, że Ciebie trudno zrozumieć od jakiegoś czasu…

@Korchez
https://piunikaweb.com/2019/10/14/pixel-3a-hissing-sound-video-recording/
Aktualizacja… Czy nie miałem racji wcześniej? @krystian3w powinien zainteresować się tematem. Nie pierwszy raz.

Dzięki, nie zauważyłem tego artykułu. Już sprawdzam.

Żaden problem.

Wyłączyłem asystenta jak radzili ale niestety problem pozostał. Pozostaje mi czekać na aktualizację…ehh

Temat póki co do zamknięcia.

Bez sensu wyłączać asystenta, nie widzę powiązania.
Czekać na aktualizację, tylko.