FILMY - kropki podczas odtwarzania

Witam wszystkich!

Dziś poraz pierwszy jestem na tym forum więc proszę o wyrozumiałość. Nie wiem czy w dobrym dziale umieściłęm swoje pytanie, ale najwyżej moderatorzy je przeniosą.

Do rzeczy…

Więc problem jest konkretnie z filmami. Mój komputer AMD Athlon 1.4 na plycie ECS K7S6A + FX 5200 galaxy zeus + ram DDR512. Niezależnie od posiadanego systemu Windows, niezależnie od zainstalowanych kodeków, oraz odtwarzacza, na wszystkich filmach “latają” po ekranie czerwono-niebieskie kropki. Coś na wzór problemów z artefaktami w grach. Niemniej jednak problem ten ma swoje miejsce tylko i wyłącznie przy odtwarzaniu filmów zarówno o rozszerzeniu .avi jak i innych. Sterowniki od nVidii różnego rodzaju również nie mają nic do dodania a ram jest całkowicie sprawny. Tzn. po wymienieniu na inny problem się powtarza. Jaka może być przyczyna tego problemu?! uszkodzona grafika?! grafika jest półroczna, jestem pierwszym właścicielem, dzieje się tak od początku. Czy jest jakaś możliwość by sprawdzić ją?

Proszę o pomoc.

Diesel

Sprawdź grafe. Jak możesz pożycz od znajomego inną i sprawdź czy problem nadal będzie. Miałem kiedyś taki sam problem - wina grafy w moim przypadku.

u mnie rowniez, grafika…

hmmm przy moich srodkach finansowych wymiana jej nie jest mozliwa poki co, czy jest inna mozliwosc korekcji tego bledu?