Filmy które warto obejrzeć

  1. Wszyscy jesteśmy Chrystusami

  2. Dzień Świra

  3. Nic śmiesznego

Kolejność chronologiczna jest odmienna, ale tematyczna tak właśnie wygląda.

Wszystkie filmy Tarantino

Oszukać przeznaczenie 1,2,3

Punisher

Ojciec chrzestny

Goal

American PIE

Borat

Wzgórza mają oczy 1,2

Szybcy i wściekli Tokio Drift

Władc Pierścieni

Efekt Motyla

Krwawe Diamenty

Hancock

300

V jak Vandetta

Piraci z Karaibów

I jeszcze wiele innych:)

“Hancock” - dla wielbicieli Charlize Theron

“Ścigani” - dla wilebicieli Angeliny Jolie

“Mroczny rycerz” - zdecydownie najlepszy z Batmanów, nie tylko z powodu fantastycznej roli Ledgera jako Jokera. Jak ktoś liczy na kolejną opowiastkę o dobrym Batmanie, to… polecam pójść do kina :slight_smile:

“Tajemnica Brokeback Mountain” - dla mnie film absolutnie doskonały. Świetne zdjęcia, plenery, kapitalna muzyka, rewelacyjna gra aktorów, odważna tematyka - wszystko, co musi mieć dobry film.

Chodź goni nas czas - fajny filmik ukazujący co w życiu jest naprawdę ważne

K-PAX - super film, wciągający, kiedy oglądałem go pierwszy raz zrobił na mnie ogromne wrażenie

Requiem dla snu - Po obejrzeniu dwa dni chodziłem zakręcony, świetne efekty, jeszcze lepsza muzyka

Tożsamość Bourne’a / Krucjata Bourne’a / Ultimatum Bourne’a - najlepsza seria filmów kryminalnych/sensacyjnych jaka kiedykolwiek powstała

Godne uwagi:

Zielona Mila

Szeregowiec Ryan

Bunkier SS

Zaginiony Batalion

Z Podniesionym Czołem

Dziewiąta Kompania

To tyle co mi teraz przyszło do głowy, ale filmów wartych obejrzenia jest wiele więcej :wink:

identyczny temat

viewtopic.php?f=6&t=248064&start=0&st=0&sk=t&sd=a

poza tym

viewtopic.php?t=254960

viewtopic.php?f=6&t=254096

Dokładam do tego

Numer 23 , to jest dopiero dający do myślenia film, który w swojej fabule może przestraszyć i opętać :wink:

Do tego

Klątwa 1

Piła 1

A ja dodam jeszcze serial pt. “Klatka B”. Wyszło już z sporo odcinków, a dalej nie wiadomo o co chodzi w tym filmie. Polecam! :wink:

Z nowości polecam:

Lejdis

Angielska Robota

WallE

REC

Znacie jakieś filmy z okresu zimnej wojny? Albo jakaś fikcyjna wojna USA vs Rosja? Albo terroryści zdobyli bombę atomowa i próbują coś zdobyć?

Było kilka takich filmów ale nie pamiętam tytułów.

Liberator z Stevenem Seagal’em i Twierdza z Nicolasem Cage’m :smiley: